Sugar Advisor: Sukces zapewnia spełnienie

SugarBabes

Ludzie reagują różnie na dużą ilość pieniędzy. Niektórzy uwielbiają pławić się w luksusie, korzystać z przyjemności jakie zapewniają im złote karty kredytowe. Inni z kolei mają ogromny szacunek do zarobionego grosza, i rozsądnie gospodarują zarobionymi pieniędzmi. A jak to jest z nami, kobietami? Jak to jest ze mną?

Ostatnio zostałam zaproszona na przejażdżkę wyścigowym Porsche wartym 550.000$. Miałam mieszane uczucia. Z jednej strony, mijając “zwykłych” ludzi, czułam się spełniona. Ten samochód sprawił, że poczułam się jakbym osiągnęła coś więcej. Ludzie się patrzyli, a ja wyobrażałam sobie, że jest to moja własność i mój sukces. Przez chwilę byłam w posiadaniu czegoś na co tylko nie wielu może sobie pozwolić, w posiadaniu czegoś, co sprawia zazdrość.

Dwa scenariusze pojawiły się w mojej głowie. W pierwszym, ci wszyscy “zwyczajni” ludzie patrzyli się na to sportowe auto i myśleli: “Wow! Ona coś osiągnęła, musiała na to auto ciężko zapracować”. W drugiej wersji mojego scenariusza ludzie myśleli: “Jest wystarczająco ładna i pewnie spotyka się zbogatym facetem, który ma taki samochód”. W drugiej wersji ludzie ze mnie kpili. I mieli rację. Siedziałam w tym samochodzie, pomimo, że żadna jego część nie była moją własnością.

Gdybym nie spędziła godzin przed lustrem, zastanawiając się jak zapewnić najlepszą rozrywkę jako SugarBabe, zapewne wtedy nie pragnęła bym zazdrości innych. A to jest coś, co nas, SugarBabe napędza. Jazda lepszym autem, posiadanie droższej biżuterii i mieszkanie w lepszej dzielnicy. SugaBabes, które marzą o osiągnięciu szczytów, nie lubią być postrzegane jako “zwyczajne”. Pomimo tego, że one same nie osiągnęły spektakularnego sukcesu, mogą one z łatwością czerpać korzyści z pracy innych. Nie ma w tym nic złego. Oferują one inne cechy oraz zalety, które dają im możliwość przynależności do tego luksusowego świata. Do bycia “lepszym”.  Wiele razy uczestniczyłam w egzotycznych wycieczkach będąc całkowicie spłukaną. Inni ludzie postrzegali mnie jednak jako kobietę sukcesu, co dawało mi puste poczucie satysfakcji.

Grałam rolę pewnej siebie kobiety, spełnionej w życiu zawodowym jak i prywatnym. W rzeczywistości w moim życiu nie ma cienia stabilizacji. Nie posiadam żadnych dóbr materialnych czy planów na przyszłość. Opisywanie i dzielenie się moimi doświadczeniami pomaga mi odnaleźć pomysł na życie. Także połączenie pożądania z przyjemnością jak spotykanie się z interesującymi mężczyznami dało mi podstawy na przyszłość. Teraz, zamiast marzyć o posiadaniu Porshe, planuję zakup jednego dnia.

By podsumować, miło jest czasami zanurzyć się w chwilach zapomnienia i wyobrazić sobie, że jest się kimś innym. Nikt ci tego nie zabroni. Jednak istotne jest by pozostać twardo na ziemi i mieć realistyczne podejście do posiadania i własności. Tak na prawdę posiadasz tylko to, na co ciężko zapracowałaś, i to, jedynie da ci prawdziwe poczucie satysfakcji.

Zachęcam cię do zostawienia wiadomości oraz pytań na moim Facebooku. Możesz zapytać mnie o wszystko, a ja odpowiem na twoje pytania w naszym nowym cyklu.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!