Sugar Advisor: Portret londyńskiej Sugar Baby

Przed spotkaniem z moją londyńską siostrą (SugarBabe) nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Jak już wcześniej wspomniałam stolica Wielkiej Brytanii wyprzedza kraje skandynawskie czy wschodnią Europę. Możesz tutaj dostrzec ogromne możliwości oraz większy dostęp do środków finansowych. SugarBabes zawsze oczekują czegoś więcej, rozglądają się dalej i ponad wszystko… planują naprzód.

SugarBabe, z którą się spotkałam ma na imię Maria (imię zmienione). Jest ambitna, zdeterminowana i twardo stąpa po ziemi. W życiu ma jasno określony cel i preferuje pewny typ mężczyzn. Maria częściowo polega na finansowym oraz psychicznym wsparciu starszego oraz doświadczonego mężczyzny. Ona nie szuka miłosnego uniesienia. Jest bardziej zainteresowana relacją mentorską, w której to SugarDaddy pomaga jej się emocjonalnie rozwinąć oraz doradza jej z firmą, która zapewni jej przyszłość. Maria nigdy nie była zakochana i wszystkie jej relacje były oparte na przyjaźni. Jej nie odpowiada tradycyjny związek, w którym nie czuje się wolna.

Jej SugarDaddy zapewnia jej bezpieczne życie. Starszy, zamężny oraz godny zaufania adwokat. Poznali się na naszej ulubionej stronie. Nikt nie jest wstanie jej się oprzeć. Ma 28 lat i oryginalną, chilijską urodę. Długie, swobodnie opadające brązowe włosy, perfekcyjnie zbudowane ciało oraz pełne usta. Pewność siebie oraz markowe dodatki podkreślają jej niesamowitą osobowość oraz wygląd. Maria wyjaśniła mi jak jasny i otwarty jest jej układ z SugarDaddym. Jest to świetna, stała relacja z co miesięcznymi kieszonkowymi. Wcale to nie oznacza, że Maria nie poradziła by sobie bez jego pomocy. Ona pracuje jako artystka makijażu, także SugarDating jest tylko dodatkiem do jej intensywnego oraz niezależnego życia. Oni uzupełniają się nawzajem. Ona zapewnia mu towarzystwo, energię oraz rozrywkę, a on pomaga jej spełnić marzenie o posiadaniu własnej kliniki piękna. Ze względu na napięty kalendarz, ich spotkania odbywają się 4 razy w miesiącu. Długie rozmowy, namiętne noce, luksusowa rozrywka, teatr, ukryte SPA oraz wspólne podróże są ich sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Spotkanie z Marią była świetne oraz bardzo inspirujące. Niezależne SugarBabes, które nie tracą siły oraz emanują determinacją są niesamowitym motywatorem. Zdrowy SugarDating może przynieść nietypowe oraz zjawiskowego korzyści dla obu stron. Dwoje ludzi tworzy jasną relacją, w której zapewniają sobie wzajemną rozrywkę oraz wzajemny rozwój. Jednak dziewczyny pamiętajcie, że Maria nie jest rzadkim przypadkiem. Zapewniam was, że jest wiele kobiet jak ona. Kierowane strachem przed dyskryminacją, nie rozmawiają ze wszystkimi o ich stylu życia, ale te kobiety prowadzą wspaniałe i zróżnicowane życie. Nie mogę się doczekać by poznać więcej SugarBabes by nie tylko porównać nasze doświadczenia, ale także zapewnić sobie wzajemne wsparcie tym trudnym środowisku. Jeżeli jesteś jedną z nas, daj mi znać. Bardzo chętnie cię poznam!

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

 

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku