Sugar Advisor: Twój słodki przewodnik po Londynie.

Londyn to europejska stolica SugarDatingu. Miasto jest znane ze swojej wielonarodowości, żywotności oraz otwartości. Londyn jest także finansową stolicą Europy. Co to oznacza? Zamożni i cieżko pracujący SugarDaddies. Prawdziwa paleta koloru, osobowości oraz stylu. Na pewno jest z czego wybrać. Jestem szczęściarą mogąc spędzić tam następny weekend. Jednak nie jadę na łowy. Jadę na wycieczkę z moim nowym SugarDaddym. Nowa, wyrafinowana znajomość zawarta za pośrednictwem naszej ulubionej strony.

Kto nie chciał by rozkoszować się urokami wiosny leżąc na kocu w Hyde Parku, popijając szampana? Nie zapominając o  filiżance popołudniowej herbaty w Sketch. Uwielbiam ich kremowe bułeczki oraz mini kanapeczki. Obowiązkowo także weekendowe zakupy w Harrodsie. Wszystko to dla prawdziwej SugarBaby. I oczywiście nie wolno zapomnieć o wizycie w historycznym hotelu Claridge, do którego bogaci biznesmeni i politycy zapraszali swoje kochanki na drinka i noc w luksusowym apartamencie. A jak najlepiej zakończyć wieczór w londyńskim stylu? Kolacją w popularnej, rosyjskiej restauracji Noikov w Mayfair – innymi słowy, w mekce londyńskiego sugardatingu.

Oczywiście będę miała możliwość cieszyć się Londynem w jednym z bardziej eleganckich oraz eksluzywnych hoteli, może Mayfair, Langham albo Shangri-La. Idealne środowisko dla wymagającej SugarBaby. Jednak nie jadę do Londynu tylko po to by cieszyć się luksusowym stylem życia. Chcę poczuć to żywotne miasto. Obowiązkowo czekam mnie wizyta w Camden oraz Notting Hill. Z bycia doświadczoną SugarBaby nauczyłam się jednej rzeczy. Sklepy są wszędzie takie same. Ja nie podróżuje dla materialnych przedmiotów, ale ale dla zdobycia nowych doświadczeń oraz wspomnień. Podstawa jest zawsze taka sama, ale inne widoki, rośliny oraz ludzie. Dlatego tak ważne jest zanurzenie się w esencję różnych zakątków świata.

Jednak nie odmówię sobie wspaniałych ofert jakie oferuje miasto. Jak spędzenie czasu w kapsule London Eye. Wspaniały widok i wyśmienity szampan. Co za przeżycie! Jestem także wielką fanką musicalu Les Misérables. Wiem, cliche. Ale za każdym razem jak jestem w Londynie to wybieram się posłuchać niezapomnianego wystąpienia “I dreamed a dream” w the Queens Theater. Ta melodia czyni mnie ogromnie sentymentalną.

Powracając do sugardatingu. W Londynie występuje on w znacznie większej formie, a niżeli w jakimkolwiek innym europejskim mieście. Na stronach randkowych znajdziesz ogromne środowisko słodkich sugarbabes z tej okolicy. Z pewnością nie jest to spowodowane pogodą, ale raczej niekończącymi się możliwościami, które oferuje Londyn. Znalezienie idealnego SugarDaddy nie powinno być problemem. Przepływ zamożnych biznesmenów zapewni ci rozrywkę. W między czasie zamierzam rozkoszować się weekendem z moim przystojnym SugarDaddym i dostarczę wam report z wyjazdu w następnym poście.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku