Sugar Advisor: Jak zachować bezpieczeństwo na SugarDaters? Dla mężczyzn.

W Sugar Datingu najważniejsze jest zaufanie oraz bezpieczeństwo, jednak nie wszyscy rozumieją zasady gry. Zdarzają się rzadkie przypadki, gdzie kobiety próbują wykorzystać hojnych mężczyzn. Przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek, które pomogą zapobiegać takim sytuacją.

1.Nim zainwestujesz czas, wysiłek oraz energię upewnij się, że masz pewne potwierdzone informacje na temat sugar baby. To może być adres email, numer telefonu, czy dostęp do profilu na portalu społecznościowym. Upewnij się, że osoba z którą rozmawiasz istnieje naprawdę.

2.Nie rozmawiajcie ze sobą zbyt długo na portalu randkowym. Zamiast spędzać czas i energię na rozmowach online lepiej zasugeruj spotkanie w realu. Będziesz od razu wiedział czy jest to sugar baby dla ciebie.

3.Nie używaj adresu email, który może ujawnić twoje źródło zarobku lub jakiekolwiek inne dane dotyczące twojej pracy. Zachowaj swoją tożsamość dla siebie. Wierz mi lub nie, ale nie chcesz otrzymywać podejrzanych wiadomości oraz rozmów telefonicznych spowodowanych własną głupotą.

4.Profile oszustów znikają po jakimś czasie i ponownie pojawiają się jako nowe. Jest to spowodowane usunięciem profilów zgłoszonych przez mężczyzn. Także obserwuj profil sugar baby, którą jesteś zainteresowany. Jeżeli nagle zniknie to najprawdopodobniej spotkałeś się z oszustką.

5.Oszust często posiada jedno zdjęcie profilowe. Istotne jest zobaczenie osoby, w różnych sytuacjach. Upewnij się, że na każdym zdjęciu jest ta sama kobieta. Bezkształtne zdjęcia są w stanie przedstawić różnych ludzi i uwierzytelnić profil.

6.Nie daj się przekonać do wysłania pieniędzy w zamian za prowokatywne zdjęcia czy filmiki. Nie chcesz naciągaczce dać szansy na zweryfikowanie twojego banku, lokalizacji czy numeru konta.

7.Podczas spotkania z wybranką upewnij się, że obydwoje macie te same oczekiwania. Ludzie chcą różnych relacji, także jest ważne by stworzyć umowę, która będzie korzystna dla obojga.

8.Nie zmuszaj kobiety do zrobienia niczego, na co nie ma ochoty i na co nie reaguje ze szczerym optymizmem. Spraw by czuła się komfortowo, daj jej przestrzeń i pozwól jej zdecydować czy chce zbudować z tobą relacje.

 

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku