Sugar Advisor: Jak zachować bezpieczeństwo na SugarDaters? Dla mężczyzn.

Oliwia-new-banner

W SugarDatingu najważniejsze jest zaufanie oraz bezpieczeństwo. Jak już wspomniałam poprzednio, niektóre kobiety zachowują się brutalnie wykorzystując swoje atuty (atrakcyjne ciało oraz piękny uśmiech) by wykorzystać łatwowiernych mężczyzn, jedynie szukających rozrywki. Wydaje się, że mężczyźni znacznie łatwiej wpadają w pułapki doświadczonych oszustek. Myślą sobie “Jak kobiety mogły by nas skrzywdzić? To my jesteśmy gatunkiem, który zdradza i zachowuje się lekkomyślnie. Kobiety są przecież wrażliwe oraz czułe.” Jednak jak się okazuje, pewne profile zawierające prowokatywne zdjęcia zamieniają mężczyznę w bezbronnego chłopca. Ogromna liczba finansowo zdesperowanych kobiet, dodatkowo kierowana złością do napalonych mężczyzn, nie czuje skrupułów przed oszukaniem naiwnych dżentelmenów. To jak dostrzec, że coś jest nie tak w perfekcyjnie wydającym się damskim profilu?

1.Nim zainwestujesz czas, wysiłek oraz energię upewnij się, że masz pewne potwierdzone informacje na temat sugarbaby. To może być adres email, numer telefonu, czy dostęp do profilu na portalu społecznościowym. Upewnij się, że osoba z którą rozmawiasz istnieje naprawdę.

2.Nie rozmawiajcie ze sobą zbyt długo na portalu randkowym. Zamiast spędzać czas i energię na rozmowach online lepiej zasugeruj spotkanie w realu. Będziesz od razu wiedział czy jest to sugarbaby dla ciebie.

3.Nie używaj adresu email, który może ujawnić twoje źródło zarobku lub jakiekolwiek inne dane dotyczące twojej pracy. Zachowaj swoją tożsamość dla siebie. Wierz mi lub nie, ale nie chcesz otrzymywać podejrzanych wiadomości oraz rozmów telefonicznych spowodowanych własną głupotą.

4.Profile oszustów znikają po jakimś czasie i ponownie pojawiają się jako nowe. Jest to spowodowane usunięciem profilów zgłoszonych przez wyzyskanych mężczyzn. Także obserwuj profil sugarbaby, którą jesteś zainteresowany. Jeżeli nagle zniknie to najprawdopodobniej spotkałeś się z oszustką.

5.Oszust często posiada jedno zdjęcie profilowe. Istotne jest zobaczenie osoby, w różnych sytuacjach. Upewnij się, że na każdym zdjęciu jest ta sama kobieta. Bezkształtne zdjęcia są w stanie przedstawić różnych ludzi i uwierzytelnić profil.

6.Nie daj się przekonać do wysłania pieniędzy w zamian za prowokatywne zdjęcia czy filmiki. Nie chcesz naciągaczce dać szansy na zweryfikowanie twojego banku, lokalizacji czy numeru konta.

7.Podczas spotkania z wybranką upewnij się, że obydwoje macie te same oczekiwania. Ludzie chcą różnych relacji, także jest ważne by stworzyć umowę, która będzie korzystna dla obojga.

8.Nie zmuszaj kobiety do zrobienia niczego, na co nie ma ochoty i na co nie reaguje ze szczerym optymizmem. Spraw by czuła się komfortowo, daj jej przestrzeń i pozwól jej zdecydować czy chce zbudować z tobą relacje.

9.Uważaj na blachary! Te kobiety oczekują typowo finansowo-handlowej relacji. Dla nich istotne są jedynie twoje finanse oraz kariera. One nie widzą ciebie jako potencjalnego partnera czy osobę, z którą można stworzyć interesującą relację. One chcą wyssać twoje pieniądze w zamian za seksualne usługi.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!