Sugar Advisor: Seks i oddanie

Oliwia-new-banner

Za każdym razem uczestniczenie w targach erotycznych wzbudza we mnie nietypowe emocje. Zgubienie się wśród sztucznych penisów oraz innych, nieznanych zabawek wzbudza ciekawość oraz wstręt. Przynajmniej u mnie. Zdaje sobie sprawę, że jest wiele fetyszy oraz różnego rodzaju obsesji w dzisiejszym świecie. Ja sama nie boje się odkrywać swojej seksualności i jestem otwarta na nowe przeżycia, ale przeglądanie ekstremalnych urządzeń, które powinny sprawić “przyjemność” oraz ludzi zainteresowanych tym tematem wzbudza we mnie pewne zwątpienie. Do jakiego stopnia jest nasza seksualność uprzedmiotowiona w dzisiejszych czasach? Z tak dużym wyborem erotycznych zabawek mającym zapewnić fizyczną rozkosz, gdzie znajdujemy emocjonalny orgazm?

Mimo, że ten post nie dotyczy bezpośrednio sugardatingu, to uważam, że seks jest tak ważną częścią jakiekolwiek związku, że ten temat musi zostać poruszony.

Bardzo lubię koncept oszczędzania siebie dla tej jeden, wyjątkowej osoby. Nie wiem czy to wynika z wychowania w tradycyjnej rodzinie czy z mojego własnego szacunku do samej siebie, ale lubię czuć, że mam coś wyjątkowego do zaoferowania, do czego niewielu mężczyzn ma dostęp. Mężczyzna, z którym zdecyduje się dzielić swoją seksualność powinien czuć się zaszczycony oraz docenić mój wybór.

Nie jestem zainteresowana pustym, fizycznym seksem z wieloma partnerami. Uważam, że nie wnosi to niczego do naszego życia. Otwarcie naszej zwierzęcej strony oczywiście wzbudza pożądanie, ale nie pomaga nam rozwinąć się emocjonalnie. Spróbowałam obu typów seksu. Kiedy jestem z mężczyzną, do którego nie czuję żadnego emocjonalnego przywiązania, seks jest tylko czynnością. Jak jazda na rowerze. Nie przynosi mi żadnej przyjemności czy euforii. Moje ciało nie jest stymulowane w takiej sytuacji. Przeciwnie, mężczyzna w trybie zwierzęcym mnie obrzydza.

Jaki jest cel pustego seksu? Ma on przynieść ulgę i wyzwolenie? Napewno nie czuje się bardziej otwarta. Przeciwnie, pusty seks zamyka mnie i powoduje u mnie smutek. Wiele kobiet decyduje się na seks w wersji sportowej ze względu na wysokie libido (nie wiem co to oznacza) czy z potrzeby odcięcia się od dnia codziennego. W moim wypadku udaje mi się odciąć, ale tylko od tego czego naprawdę chcę.

Czego tak na prawdę pragne? Kochać się. Nie tylko w życiu seksulanym, ale także na codzień. Gdy mężczyzna jest twoim kochankiem, przyjacielem i partnerem, potrafi on dotknąć wszystkich twoich sfer. Dotyka twoje ciało, umysł oraz duszę. Kiedy cię całuje, wyłania z ciebie silne emocje przypominające bycie na haju. Chcesz by został w tobie. To specjalne połączenie może zostać stworzone z miłości i szacunku do drugiej osoby, a nie ze zwierzęcych pragnień.

Kiedy jestem zakochana, staje się ekstremalnie lojalną osobą. Nie wyobrażam sobie dzielenia tej specjalnej przestrzeni z nikim innym. Posiadanie innych partnerów seksualnych jest bez znaczenia i dla mnie brak życia seksualnego jest znacznie bardziej satysfakcjonujący, aniżeli pusty seks. Lubię być oddana jednemu mężczyźnie. Mięć tą część siebie, którą oddaję tylko jemu. Nie wiem dlaczego, ale dzięki temu czuję się wyjątkowa oraz dumna.

Moje emocje oraz seksualne oddanie może wydać się innym nudne i tradycyjne. Dzisiaj mamy niebywale łatwy dostęp do odkrywania naszej seksualności. Nie jestem zamknięta na eksperymentowanie, które daje mi i mojemu partnerowi zastrzyk energii. Wierzę, że wspólne próbowanie nowych rzeczy w łóżku jest zdrowe dla związku. Stajemy się wtedy bliżsi i oddanie sobie. Jednak dla mnie takie eksperymentowanie jest możliwe tylko wtedy gdy czuję się pewnie w związku oraz czuję się spokojna. Nigdy nie byłabym wstanie dzielić się moim partnerem bez całkowitego zaufania. To się nigdy nie wydarzy jeżeli zostanę do tego przymuszona. To musi pochodzić z mojego serca, duszy oraz pożądania.

W głębi mojej duszy jestem bardzo ciekawa czy znajdę takiego partnera.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!