Sugar Advisor: Słodka data przydatności

cover picture for blof postKażdy związek ma swoją własną datę przydatności. Po jej przekroczeniu związek zamienia się w rutynową hibernację lub zanika na zawsze. Jak już wcześniej wspomniałam SugarDating jest jak niekończący się miesiąc miodowy bez konieczności wychodzenia za mąż. Ale jeżeli relacja oparta jest na wzajemnej rozkoszy to dokąd ona zmierza i jak długo może trwać? Jak nie spalić za sobą mostów i zapewnić rozstanie równie przyjemne jak sam miesiąc miodowy?

1. On wybrał cię jako swoją SugarBaby nie bez powodu. Jesteś prawdopodobnie ambitną, inteligentną i szykowną kobietą. Wiesz jak radzić sobie z większością frustrujących sytuacji. Wiesz, że dobrze pozostawione wrażenie może się opłacić w przyszłości. Niezależnie od tego jaki był powód rozstania, jest bardzo ważne, że zakończycie relacje między wami w dojrzały i przyjazny sposób.

2. Jeżeli jesteś doświadczoną SugarBabe i znasz swoją wartość, wiesz także jak istotna jest niezależność. Niezależnie od tego czy jesteś uzależniona uczuciowo czy finansowo, pozbądź się tego uzależnienia natychmiast. Jako silna kobieta sukcesu musisz mieć swoje zwykłe, codzienne życie, w którym SugarDaddy jest tylko dodatkiem, i bez którego także jesteś w stanie się utrzymać. Pamiętaj, że zabawna relacja oparta jest na więzi, ale nie łączącej do śmierci. Jest to pociąg połączony z dobrą energią, a nie małżeństwo. Emocjonalne uzależnienie jest bezsensowne.

3. Nikt nie lubi czuć się odrzuconym i szczerze to się, także nie opłaca. Musisz szczerze i stanowczo wyjaśnić powody, dla których chcesz zakończyć związek. Dla niego to może być szok i będzie potrzebował czasu by przetrawić te informacje. Uszanuj jego reakcję, nawet jeżeli będzie się on zachowywał emocjonalnie i nieprzyjemnie. Pamiętaj by ustalić zbiór zasad na samym początku, to pozwoli ci uniknąć bolesnych oraz rozczarowujących sytuacji na końcu.

4. Praktyczna strona rozstania jest równie ważna. Nigdy nie powinno się kończyć związku po przez wiadomość sms czy media społecznościowe. Jeżeli szanujesz swojego partnera, znajdź czas by wyjaśnić sytuacje. Kolacja oraz drink w jego ulubionej restauracji jest dobrym pomysłem. Prowadź rozmowę tak, że na końcu on będzie miał tylko pozytywne odczucia odnośnie miejsca.

5. Emanuj pozytywnymi i szczerymi emocjami. Okaż mu swoją wdzięczność oraz uznanie za wszystkie wspaniałe chwile, które razem dzieliliście. Niech on pamięta jaka z ciebie jest wspaniała, wyrozumiała i troskliwa kobieta. Niech tylko pozytywne emocje zostaną w jego pamięci (czekaj..były jakieś negatywne wspomnienia jeżeli jesteś taką perfekcyjną SugarBaby?).

6. Mimo, że rozstaliście się w przyjacielski sposób, to wcale nie oznacza, że wciąż pozostaniecie przyjaciółmi. Wszystko zależy od samej relacji oraz więzi jaka była między wami. Postaraj się wyczuć czy będzie on otwarty na bardziej przyziemną relację. Jak pozytywne by było, gdyby twój były SugarDaddy dołączył do twojej grupy inspirujących i wspierających przyjaciół?

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!