Sugar Advisor: Jak utrzymać twój sugar związek interesujący?

picture blog post

Po pewnym czasie rozkoszowania się finansową wolnością z partnerem, który zapewnia Ci niesamowite wrażenia może nastąpić stagnacja. Uwielbiacie spędzać ze sobą czas. Jest między wami chemia i pożądanie, ale czy możecie jeść na mieście siedem razy w tygodniu? Jeżeli nie jesteś typem gospodyni domowej i obecnie nigdzie nie wyjeżdżacie, będziesz musiała urozmaicić waszą relacje. Dzięki temu, nie tylko mu zaimponujesz, ale i pozwolisz nowej energii wejść w twój związek. Istnieje wiele niekonwencjonalnych zajęć dla par, które są gotowe i otwarte na nowe przygody:

1.Imprezy hedonistyczne. W dzisiejszym świecie można znaleźć wiele grup, w których pary mogą wspólnie rozwijać swoje zainteresowania. Jako, że jesteś SugarBaby, twoim zadaniem jest bycie artystką. Musisz stymulować zmysły swojego partnera z każdej strony. Jednym z interesujących pomysłów na spędzenie wolnego czasu są wydarzenia organizowane przez społeczność “Killing Kittens”. Organizują oni imprezy na całym świecie gdzie mężczyźni i kobiety spotykają się w luksusowych miejscach by zaspokoić swoje towarzyskie oraz seksualne pragnienia. Zapewniam Cię, że uczestnictwo w jednej z takich imprez wzbogaci twój związek. Podróż w połączeniu ze spotkaniem nowych ludzi dzielących te same zainteresowania zainspiruje nie tylko twojego partnera, ale i ciebie. Ważny fakt: Podczas imprezy każdy musi mieć na sobie maskę.

2.Erotyczny croquis. Osoby sukcesu utrzymują udany związek ze sztuką. Niezależnie od tego, czy jest to uczestnictwo w wystawie, aukcji czy zwykłe zawieszenie obrazu na ścianie. Wszyscy jesteśmy tego świadomi i dobrze znamy ten temat. Jest wiele utalentowanych osób, które albo nie wiedzą o swoich umiejętnościach, albo nie mają czasu by je rozwijać. Nie twierdzę, że ty i twój SugarDaddy zostaniecie profesjonalnymi artystami, ale wspólne zajęcia malarskie będą świetnym zajęciem. Z francuskiego, “croquis” oznacza szkicowanie. Spotkania odbywają się w małej grupie, która szkicuje osobę lub parę, w krótkich odcinkach czasu. Po kilka minutach model zmienia pozycję i artysta zaczyna rysunek od początku. Jest to świetny pomysł na poprawę kreatywności i poczucie artystycznej atmosfery. Dla par szczególnie polecam erotyczny croquis, podczas którego szkicuje się parę w akcie seksualnym. Naturalizm jest mi bliski.

3.Shibari. Co to jest? Jest to artystyczna forma niewoli dokonywana za pomocą liny, pochodząca ze starożytnej Japonii. Polega to na tworzeniu geometrycznych wzorów i kształtów za pomocą liny, które pięknie kontrastują z naturalnymi kształtami ludzkiego ciała. Zajęcia, podczas których uczysz się tej sztuki to świetna rozrywka dla par, które chcą poprawić swoją seksualność lub wiedzę w kierunku BDSM. Jest to szczególnie pobudzające dla mężczyzny. Zapewniam cię, że on będzie zachwycony!

4.Jendą z opcji jest także bycie w otwartym związku. Wymaga, to jednak otwartości, uczciwości i zaufania. Pozwolenie partnerowi na cieszenie się urokami innej kobiety może być bolesne. Wszystko zależy od twojego związku. Jeżeli jesteś wystarczająco otwarta i chcesz być najbardziej interesującą kobietą w jego życiu, pozwól mu na intymne spotkania z różnymi kobietami. Zapewniam cię, że on doceni twój wysiłek i da ci cały świat. Jeżeli otwarty związek nie jest dla ciebie, zawsze możesz zaprosić kogoś ekstra do waszej sypialni i w trójkę pobudzić wasze pożądanie.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!