Sugar Advisor: Czy seks jest niezbędny poodczas SugarDatingu?

picture blog post

Jest to prawdopodobnie najczęściej zadawane pytanie przez osoby zafascynowane tematami tabu. Istnieje wiele nieporozumień związanych z tą formą relacji. Wynikają one z braku wiedzy oraz błędnego przedstawienia SugarDatingu w mediach. Ludzkie wyobrażenia przybierają najróżniejsze formy, a najczęstszym i najbardziej bluźnierczym pomysłem jest porównywanie SugarDatingu do prostytucji:

   –  Głównym celem prostytucji jest oferowanie seksu za pieniądze w celu uzyskania dochodu

 –  Codzienne akty seksualne z niezliczoną liczbą mężczyzn są codziennością

– Jest to transakcja; fizyczny akt za pieniądze

            – Jest to sposób na życie powszechnie znany i ceniony przez wielu mężczyzn, jest także uznawany za najstarszy zawód świata.

   – Prostytutki traktują mężczyzn jako prace, a nie osoby z uczuciami

 – Brak możliwości na związek

Istnieje wiele typów umów w świecie SugarDatingu. Wszystko zależy od oczekiwań oraz pragnień. Najbardziej popularny typ związku w SugarDatingu oparty jest na połączeniu. Oto kilka warunków takiej relacji:

28207757_10215664088579902_1831439915_o

     – SugarBaby chce stworzyć więź, stały związek

  – Ona oferuje mu wsparcie, towarzystwo oraz rozrywkę

 – SugarBaby może wybrać potencjalnych partnerów, podczas gdy prostytutka nie może być wybredna

 – Tak, seks jest częścią SugarDatingu

Gdy istnieje zaufanie, chemia oraz uczciwość pomiędzy dwojgiem ludzi, naturalne jest dla nich skonsumowanie związku oraz utrzymywanie intymnej relacji. Tu nie występuje transakcja finansowa. SugarBabies budują emocjonalną więź ze swoimi partnerami i stają się częścią ich życia.

SugarBabies to kobiety mające normalne życie, ale dzięki SugarDaddim mogą poprawić swój status i urozmaicić swoje życie. Także seksualnie. Doświadczeni mężczyźni uczą młode kobiety samo świadomości. Poznanie i rozpoznanie własnej wartości jest czymś czego będą potrzebować w przyszłości. SugarDaddies nigdy mówią o seksie za pieniądze. Jest to randkowanie z celem, a tym celem nie jest małżeństwo. Ale pamiętaj, to styl życia, a nie zawód.

Kolejnym typem SugarDatingu jest mentorstwo:

 – Wyklucza całkowicie relacje seksualne i skupia się głównie na przyjaźni i zaspokojeniu potrzeb społecznych

 – Głównym celem takiej relacji jest wzajemne wsparcie, zrozumienie oraz networking. Większość mężczyzn w pewnym momencie swojego życia potrzebuje bliskiej osoby, na której może nie tylko polegać, ale także, z którą może się zabawić.

 – Jeżeli będą potrzebować seksu, zwrócą się do innych partnerów, prostytutek lub pornografii.

 – SugarBabies w takim związku szukają kogoś kto będzie otwarty na dzielenie się pieniędzmi, niezależnie czy to będzie podczas podróży, czy na szalonych zakupach. W zamian, będzie on oczekiwał towarzystwa, partnera do podróży i dobrego słuchacza. Jest to korzystne porozumienie dla obu stron, gdzie seks nie jest jego częścią.

Podsumowując. Istnieje wiele Sugar związków. Różnią się one w zależności od ludzkich oczekiwać oraz PRYWATNEJ umowy zawartej pomiędzy SugarBaby and SugarDaddym. Seks może być częścią takiej relacji, ale nie musi.

Ale nigdy nie nazywajmy niekonwencjonalnych związków prostytucją.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!