Jak utrzymać równowagę pomiędzy SugarDatingiem a szkołą/pracą/chłopakiem/rodziną/przyjaciółmi?

cover picture for blof post

Równowagą jest dla mnie zachowanie harmonii pomiędzy fizycznością, a umysłem. Bycie w spokoju zapewnia mi stabilizacje w życiu prywatnym i profesjonalnym. Decyzje podjęte w stanie spokoju przynoszą znacznie więcej korzyści do naszego życia. Co się dzieje gdy musimy odseparować nasze pragnienia od rzeczy i ludzi, którzy wypełniają naszą codzienność?

1.Kiedy SugarDating staje się częścią twojego normalnego życia, musisz wyznaczyć jasną granicę pomiędzy chłopakiem, przyjaciółmi, rodziną, a partnerem, który urozmaica twoje życie. Twoje fantazje i pragnienia nie powinny wpływać na relacje z krewnymi. Nie zaniedbuj nikogo, postaraj się, aby wszystkie ważne dla ciebie osoby czuły twoją obecność oraz zaangażowanie.

2.Bądź uczciwa. Przejrzystość wymaga odwagi, ale także eliminuje problemy takie jak kłamstwa, zdrada czy brak uwagi w relacjach z najbliższymi. Oczekuj negatywnych opinii, ale zawsze pamiętaj, że to ty podejmujesz własne decyzje i podążaj własną ścieżką.

3.Kiedy spotkasz się ze zrozumieniem, spędź trochę czasu na wytłumaczeniu bliskim powody, dla których zainteresowałaś się SugarDatingiem i jaki jest twój ogólny cel. Łatwiej będzie im zrozumieć twój wybór kiedy otwarcie opowiesz im o swoich marzeniach i pragnieniach.

4.Ustal swoje priorytety. Jeżeli pracujesz lub studiujesz podczas podczas odkrywania SugarDatingu, pamiętaj, że są to najważniejsze elementy w twoim życiu. To one pomogą ci w przyszłości, kiedy SugarDating przestanie cię bawić. Nie polegaj w całości na swoim partnerze. Utrzymaj swoją niezależność, która będzie ci niezbędna gdy relacja się zakończy. Poza tym niezależność podnieca. Kiedy koncentrujesz się na budowaniu własnego życia, stajesz się bardziej atrakcyjna.

5.Twoim zadaniem jest bycie intrygującą, zabawną osobą do towarzystwa, która promieniuje pozytywną energią. Kiedy jesteś w towarzystwie SugarDaddy twoje codzienne problemy nie istnieją. Nie dręcz go swoimi skargami czy problemami. To jest zadanie matek i żon.

6.Bądź kobietą kameleon. Rozwiń umiejętność przechodzenia od roli do roli. W jednej chwili bądź uwodzicielską kochanką, w drugiej kochającą córką w jeszcze innej zaufanym przyjacielem.

7.Ustal ramy czasowe. Kiedy tworzysz umowę w początkowej fazie relacji bądź świadoma jak często będziesz mogła spotykać swojego SugarDaddy nie zaniedbując żadnej części swojego życia. Daj mu znać czego może on od ciebie oczekiwać, także nie będzie później zawiedziony.

8.Czy jest możliwe bycie w Sugar realcji i związku partnerskim w tym samym czasie? Na pewno takie połączenie wymaga dużo zrozumienia, zaufania oraz otwartości. Znalezienie  równowagi w obu związkach z pewnością jest wyzwaniem dla ciebie jak i twoich partnerów. Jeżeli wpadłaś w taki trójkąt, bądź uczciwa wobec obu dżentelmenów. Nie pozwól nikomu czuć się zaniedbanym. Jest duża szansa, że znajdziesz emocjonalną równowagę ze swoim chłopakiem oraz SugarDaddy, który zaspokaja twoje ekstrawaganckie pragnienia.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!