Sugar Advisor: Flagowa SugarBabe

cover picture for blof post

W tym tygodniu opowiem wam historię krótką i z morałem. Tak więc poznałam faceta na nasze cudownej stronie SugarDaters. Jak bym go nazwała? Napewno nie dżentelmenem. Nie był starszy ani bogaty. Był tylko trochę dojrzały i pochodził z wyższej/średniej klasy społecznej. Co to znaczy? Jeździł Audi, posiadał mieszkanie na przedmieściach i jeden dobrej jakości smoking. Nasza pierwsza randka okazała się niesamowitym sukcesem. Piliśmy szampana i delektowaliśmy się sushi na łodzi. Miałam na sobie nową spódnicę, a on białą, lekko rozpiętą koszulę podkreślającą jego opaleniznę. Life was good. Jako kobieta widziałam nasze dzieci biegające dookoła…w mojej wyobraźni. Nie traktowałam go jako potencjalnego Sugar Daddy.

Wskazówka: Jeżeli widzisz siebie w białej sukni z pierścionkiem na ręce lub biegające dzieci to jest to znak możliwego przywiązania. Nie będziesz dobrą SugarBabe dla tego mężczyzny.

Chemię czuło się w powietrzu i mój niewinny uśmiech promieniował pozytywną energią. Oczywiście pierwsza randka zamieniła się w długie popołudnie pełne głębokich rozmów również odnoszących się do seksu. Byłam napalona. Polubiłam tego faceta i oczywiście grałam górę lodową. Widzieliśmy się znów kilka dni później. Mniej oficjalnie.. To znaczy, że on miał kaca, ja byłam bez makijażu. Wyjaśniłam to sobie w ten sposób: “Czujemy się ze sobą swobodnie, to świetny początek czegoś wyjątkowego. Tego dnia zaprosił mnie na romantyczny wieczór. Na smaczne drinki w luksusowym barze z czerwonymi i aksamitnymi sofami. Ja, jak każda inna kobieta w mojej sytuacji zdałam sobie sprawę, że nie mam co na siebie włożyć. Także poszłam na awaryjny maraton po sklepach. Już miałam obraz w głowie jak chciałabym wyglądać tego wieczoru. Seksownie, ale nie za bardzo. Klasycznie, ale wrażliwie. Oczywiście wzięłam pogodę pod uwagę (około 5 stopni Celsjusza) i w końcu zdecydowałam się na koralowy kombinezon z przewiewnego materiału, odsłaniający plecy i wydłużający nogi. Razem z ekspertem (moją mamą) stwierdziłyśmy, że strój był idealny.

O 9 wieczorem byłam koralową boginią. Idealny makijaż, gładka opalona skóra i otwarty umysł. Tej nocy chciałam zostać zdominowana. Kiedy podjechało czarne Audi byłam gotowa na podbój świata.  (ok, trochę przesadziłam) Byłam gotowa na zdobycie świata. Z uśmiechem weszłam do samochodu. Po pocałunku w policzek (feromony!) spojrzał na mnie i zapytał, cytuję! : “Co masz na sobie? Czy to flaga duńska?”.

Zaniemówiłam. Rzadko dostaje komentarze od mężczyzn na temat mojego stroju. Widzę siebie jako osobę z poczuciem stylu. Po czym dodał, wbijając nóż w moje serce “Jako moja SugarBabe musisz wyglądać jak seksowna Lolita, idź się przebierz w mini sukienkę”. Poczułam łzy w moich oczach. Jednak zdecydowałam się grać jego grę. Wróciłam do Audi wyglądając “łatwo”.

Dawałam mu najbardziej wyszukane pocałunki przez całą noc. Jego laska prawie eksplodowała. Było gorąco i o to właśnie mi chodziło. Po ciepłym wieczorze poprosiłam go by odwiózł mnie do domu, co oczywiście go zirytowało. Kiedy dotarliśmy pod mój blok obdarował mnie pocałunkami. Pozwoliłam mu nawet dotknąć moich piersi. On powiedział: “Nie mogę się doczekać kiedy będziesz w moim łóżku”. Nacisnęłam klamkę do drzwi z uśmiechem na twarzy. Wyszłam z samochodu, podniosłam najbliższy kamień i rzuciłam w jego sportowe Audi. Szyba upadła kawałek po kawałku jak domino. Był osłupiały kiedy pokazałam mu środkowy palec i szybko zniknęłam do budynku. Nigdy więcej nie zobaczył flagowej dziewczyny.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!