Sugar Advisor: Jak zainicjować umowę z SugarDaddym?

“Money Money Money

Must be funny 

In the rich man’s world”

cover picture for blof post

W środowisku początkujących SugarBabies krąży wiele przypuszczeń oraz spekulacji. Jedną z nich jest otrzymywanie prezentów, pieniędzy czy jakichkolwiek innych dóbr materialnych w początkowej fazie związku. Dziewczyny wchodzą w świat SugarDatingu marząc o szybkich zyskach i słodkim życiu księżniczki. W rzeczywistości początkowe fazy są bardzo różne.

Myśl o SugarDatingu jak o randkowaniu z celem. Musisz udowodnić, że jesteś coś warta przed otrzymaniem czegokolwiek. To naturalne, że nie kupujesz niczego, czego nie widziałaś, prawda?  Podczas pierwszego spotkania powinnaś tak naprawdę otrzymać  pożądanie do potencjalnego partnera. Chemii nie da się ocenić w internecie, jedynie podczas spotkania w cztery oczy. Wtedy dowiadujesz się ile druga osoba jest warta. On również będzie wiedział ile ty jesteś warta. Uważam pojawianie się na pierwszej randce z prezentem za “śmieszne”. Otrzymujesz wynagrodzenie za to kim jesteś i za to co wnosisz do jego życia, a nie za natychmiastowy seks. Musisz zdać sobie sprawę, że chodzi o poprawienie twojego “tradycyjnego” standardu życia – tego, które już masz. Typowo, SugarDating jest dodatkowym zasobem finansowym, spełnieniem materialnych marzeń oraz zabawnym i prostym stylem życia. To nie jest sposób na znalenienie męża.

Po zapoznaniu się możesz przygotować umowę, która będzie korzystna dla ciebie i twojego Sugar Daddy. Kilka przykładów:

  • Sugar Daddy wspiera cię finansowo w zamian za doskonałe towarzystwo. Prowadzicie osobne życie. Pomaga ci w karierze oraz osiągnięciu osobistych celów etc., Przelicz swoje typowe koszty życia i podwój je. To powinno zaspokoić twoje potrzeby  jako Sugar Baby.
  • Jesteście w Sugar związku. Spędzacie większość czasu razem, korzystając z życia. On sponsoruje twoje życie, dobra materialne oraz rozrywkę. To jak bezustanny miesiąc miodowy bez małżeństwa.

Możesz myśleć, że wyszłam poza konwencje. Nigdy osobiście nie zawarłam z nikim żadnej umowy. Obserwowałam jak sytuacja się rozwija i spontanicznie podejmowałam decyzje. Nigdy nie prosiłam mojego SugarDaddy o nic, nie proponowałam potencjalnych celów podróży. Byłam w pełni zadowolona z tego co mi dawał. Kiedy nie ma się zbyt wysokich oczekiwań oraz nacisków, mężczyźni dają dużo. Bez oczekiwań nie będziesz rozczarowana, kiedy nagle stracisz dostęp do kart kredytowych i kolorowych banknotów. Brak oczekiwań oznacza brak rozczarowań. Jeśli jednak potrzebujesz pieniędzy na czynsz, czesne, jedzenie czy wymarzoną sukienkę, musisz się dowiedzieć czy możesz mu ufać.

Jak to zrobić?

  • Dowiedz się więcej o jego firmie -ludzie, którzy osiągneli sukces są bardziej ufni oraz kulturalni.
  • Słuchaj uważnie na temat jego relacji z rodziną i z przyjaciółmi – on powinien cię traktować jako część swojego naturalnego środowiska. Wyciągaj wnioski z jego opowieści.
  • Przyglądaj się czy nie zachowuje się chaotycznie. Czy nie zapomina o spotkaniach, czy też nie odwołuje ich w ostatniej chwili.

Jeżeli po miesiącu próbnym złamał jakiekolwiek zobowiązanie NIE wiąż się z jego pieniędzmi. Da ci więcej nerwów niż przyjemności. Bądź co bądź, SugarBabies powinny być bezustannie zadowolone. Zawsze miej pieniądze odłożone na czynsz na następny miesiąc, bilet powrotny czy pełną lodówkę. Zakładam, że masz już pełną garderobę.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email sugaradvisor@sugardaters.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!