Sugar Advisor: Rady przed pierwszą sugar randką

By mieć szansę zagłębić się w związek i głęboko kogoś poznać trzeba przestrzegać pewnych zasad. Istnieją zdania, które należy wypowiedzieć i takie, które lepiej zatrzymać tylko dla siebie. Budowanie zaufania i więzi związane jest z rozmową na tematy, które nas poruszają. Jako, że głęboka i szczera rozmowa jest skarbem, może być ona bardziej intymna niż akt fizyczny. Oto kilka wskazówek i przykładów na rozpoczęcie randki i poznania jej/jego prawdziwej twarzy. Oceń co jest ważne dla osoby, z którą się spotykasz. Każdy z nas ma inne wartości. Dla niektórych rodzina jest priorytetem, a dla innych rozwijanie biznesu. Poruszaj tematy, które są związane z jego zainteresowaniami. W tych tematach ludzie czują się lekko, ponieważ prawie każdy lubi rozmawiać o swoich upodobaniach.

  1. Zadawaj pytania. Jeżeli się nie spytasz, to nic się nie dowiesz. Istnieje kilka grup pytań. Pytania ogólne – powinny być one głównie poruszane na pierwszej randce. Pytania prywatne – które mogą być zadane po dłuższej rozmowie lub pięciu lampkach wina. Pytania zakazane – PIENIĄDZE. Nawet jeżeli ich oczekujesz jako Sugar Baby. Nie chcesz mieć etykiety jako gold-digger. To może nieprzyjemnie zakończyć randkę. Pytania konkretne – bądź spostrzegawcza i zadawaj pytania związane np. z jego ubiorem, samochodem czy zainteresowaniami.
  2. Bądź wyluzowana. Luźna i szczera atmosfera nas otwiera. Jeśli czujemy się swobodnie to rozmowa sama płynie. Nie oceniaj swojego partnera, nerwowość to ludzka rzecz.
  3. Nie ujawniaj swoich mocnych opinii oraz sądów. Nie poruszaj trudnych tematów, takich jak polityka. W przypadku odmiennych opinii cały wieczór może okazać się niezręczny i nie do przejścia.
  4. Nigdy, przenigdy nie wypowiadaj słów takich jak związek, małżeństwo, zależność, stabilizacja czy przedszkole. Każda próba planowania przyszłości przed drugą randką będzie miała odpychający efekt.
  5. Wzmocnijcie się nawzajem. Komplementy nigdy nikogo nie zabiły, a do tego sprawiają, że czujemy się pewniej, a to przekłada się na lepszą energię między ludźmi.
  6. Zbyt wiele rozmowy o byłym. Unikaj wchodzenia w rozmowę o związkach z przeszłości. Uwierz mi, nikt nie chce słuchać jak twój były Sugar Daddy wymienił cię na lepszy model, a twoja desperacja osiągnęła szczyt.
  7. Dodaj coś ekstra. Jako inteligentna, fascynująca kobieta oraz odnoszący sukcesy mężczyzna, dodaj coś ekstra na swój temat. Poza interesującą rozmową, dodaj iskierkę, dzięki której będziesz zapamiętany(a). Zaprezentuj swoją wiedzę na temat kultury, niezwykłych namiętności czy pokaż się jako koneser(ka) wina. Zostaniesz zapamiętany(a) jako ambitna oraz otwarta osoba. Wyróżnij się

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku