Sugar Advisor: Uzależnienie od Sugar Daddy

cover picture for blof postUzależnienie. Pierwsze skojarzenie? Narkotyki, alkohol lub jedzenie. Wiele osób nie jest świadomych różnych rodzajów uzależnień. Weźmy na przykład pieniądze, wolność czy poczucie euforii. Pieniądze dają ci wolność, wolność daje ci poczucie euforii. Łatwy proces. Zajrzyjmy głębiej w ten temat. Skąd biorą się pieniądze? Z ciężkiej pracy, ze spadku lub bankomatu. Większość sugar babies nie przejmuje się w jaki sposób dotrze do maszyny z pieniędzmi czy ile pracy ktoś włożył by móc je wypłacić. Nie znając trudności, nie zna się wdzięczności, a co za tym idzie wszystko przyjmuje się za pewnik. Po zbyt długim celebrowaniu wolności i poczuciu euforii związanym z brakiem granic ludzie zaczynają myśleć trzeźwo. Szukają czegoś. Szukają celu, argumentów. Prawie 80% ludzi przechodzi przez ten proces. Zanurza się w spirytualizm, depresję czy kryzys wieku średniego. Sugar Babies także przechodzą przez ten proces. Czują zamieszanie oraz zadają sobie pytania typu ” Jak długo to będzie  jeszcze trwać?”, ” Jakie są moje ambicje?”. Sama tego doświadczyłam.

Część sugar babies postanawia rzucić ten styl życia i wrócić do brutalnej rzeczywistości. Wiele z nas postanawia zostać w tym na zawsze i zamienia się w plastikowe lalki próbujące desperacko zatrzymać młodzieńczy wygląd. One przestają szukać sensu w swoim życiu i próbują utrzymać proces euforii skupiony wokół niekończącego się konsumpcjonizmu i luksusowego stylu życia. Nie ma w tym nic złego, to ich wybór. Przestałam oceniać ludzi na dobre. To jedynie tworzy we mnie złość a ludzie i tak nie zmieniają się pod wpływem innych.

Dlatego uwzględniam tylko mój proces. Kilka lat temu doświadczyłam ogromnego szoku, który zmienił całe moje życie. Zaczęłam inaczej postrzegać wartość pieniędzy, ponieważ sama musiałam je zarobić. Jednak nigdy do tego nie przywykłam. Zawsze miałam “więcej” niż inni. Nie widziałam siebie jako kobiety pracującej i kiedy życie zmusiło mnie do bycia nią, odkryłam inną opcję jaką było randkowanie starszych mężczyzn. Oni byli nie tylko doświadczeni, ale także zaradni. Tak zaczęłam swoją przygodę z sugardatingiem. Uzależniłam się od starszych mężczyzn i poczucia bezpieczeństwa. Ojciec, kochanek i szef w jednym. Wspaniałe, prawda?

Wielkie ambicje jeszcze się nie narodziły także rozpłynęłam się w bezproblemowym życiu. Gdy tylko mężczyzna wyczuł moje uzależnienie to znajdowałam kolejnego sugar daddy. To trwało dopóki się nie ZAKOCHAŁAM. Ten mężczyzna nie tylko dał mi poczucie bezpieczeństwa, ale także był dla mnie wyzwaniem. Przy nim zaczęłam wzrastać mentalnie i emocjonalnie. Jego filozofia życia była niezwykle intrygująca. Było to połączenie wiedzy na temat technologii, spirytualizmu, miłości i poligamii, plus jego osobiste doświadczenia. To była mieszanka wybuchowa. Zaczęliśmy nasz związek jako prostą relację pomiędzy sugar daddy i sugar babby a skończyliśmy na głebokiej i niezniszczalnej więzi. Całkowita miłość i uzależnienie z mojej strony. Kiedy on zdał sobie sprawę jak mocno jestem od niego zależna to ze mną zerwał. Wyrzucił mnie z domu i powiedział: “Musisz iść na odwyk. Musisz nauczyć się być sama, traktuj swoją samotność jak partnera”.

Nigdy wcześniej nie czułam się tak zagubiona. Chęć poznawania nowych partnerów zniknęła i została zastąpiona medytacją. Związałam się ze sobą. Nie myśl, że zostałam osobą duchową, wręcz przeciwnie, wciąż stoję twardo na ziemi, ale ten “odwyk” był mi potrzebny. Nauczyłam się polegać tylko na sobie. Po jakimś czasie zaczęłam ponownie randkować. Tym razem w bardzo świadomy sposób. Zaczęłam także zapisywać moje doświadczenia, co przynosi mi pewnego rodzaju ulgę. Tak więc teraz pomagam w twoich zwrotach i upadkach.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email oliwia.misiak@gmail.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!