Sugar Advisor: Dlaczego związki powinny opierać się na wolności?

Wiesz co podnieca mężczyzn? Wolność. Możliwość ucieczki. Plan B. Daje im to poczucie bezpieczeństwa. Są tutaj, ponieważ chcą, a nie bo muszą. To zabawne, ale kobiety chcą dokładnie czegoś przeciwnego. Chcemy być zamknięte w klatce małżeństwa. Tylko wtedy czujemy się bezpiecznie. W końcu czujemy ulgę, że “polowanie” jest zakończone. Dla mężczyzn, zwłaszcza tych z długoletnim stażem małżeńskim polowanie nigdy się nie kończy.

Nie mówię, że muszą oni zaraz zdradzać czy oszukiwać. Oni doceniają kobiety. I ty także powinnaś. Podziwiaj kobiety tak jak on. Widzisz piękną blondynkę na ulicy? Tak, ona istnieje. Powinnaś nawet obrudzić się za nią jak typowy samiec. Tak długo jak będziesz miała otwartą drogę ucieczki, on będzie za tobą szalał. Przypomnij mu czasem, że jesteś otwarta na jego przyjaciół, trójkąt czy samodzielną podróż. Mogę cię zapewnić, że żadna z wymienionych sytuacji nie będzie miała miejsca. Jeżeli klatka jest otwarta, on nie odleci. Może wyskoczy na parę minut, ale szybko powróci. Niezależnie czy jest to przyjaźń, związek czy sugar dating.

Ludzie nie wierzą, że w długoletnim związku czy małżeństwie mogą być wolni. Bądź co bądź jesteśmy zobowiązani do życia “póki śmierć nas nie rozłączy”. Nie sugeruję pogwałcenia przysięgi. Pokażę ci możliwość odbudowania energii. Uczucie wolności przynosi jednocześnie radość i strach. Dlatego mężczyźni zawsze powracają do swoich gniazd. Oni walczyli o wolność przez stulecia. Kiedy ją dostali to nagle przeszli na monogamie. Może pójdzie on do baru i obejrzy się za gorącą brunetką, ale wróci do twojego łóżka i opowie ci wszystko na temat jej biustu. Ponieważ wie, że może być z tobą szczery. Zero bzdur, tematów tabu. Tylko uczciwość. On nie chce niczego ukrywać, ponieważ wie, że może.

Nic nie wzmacnia związku jak bycie osobno. Podróże są błogosławieństwiem. Tęsknota za ukochaną osobą daje świeżą perspektywę. Podróże służbowe, odosobnienie, wizyty u rodziców, kilka dodatkowych godzin w pracy są najzdrowszym lekiem na związek. Ucieczka od rutyny przedłuża żywotność naszego związku. Rutyna jest zdrowa tylko na dzieci. Jeżeli chcesz uprawiać sex częściej niż raz w tygodniu i wciąż czuć chemię w związku, zabij rutynę.

Przedstawię ci eksperyment, o którym słyszałam ostatnio. Para była zaręczona przez 10 lat. Brak energii, brak seksu. Szare życie codzienne. Partner zdecydował się namalować linię dzielącą mieszkanie na pół. Każdy z nich miał kontynuować swoją rutynę tylko w swojej części mieszkania. Przekroczenie lini było zabronione. Nie mogli się dotykać, całować czy spać razem. Mogli natomiast ze sobą rozmawiać i patrzeć się na siebie. Cały czas będąc razem w tym samym mieszkaniu! Nie było widać żadnej zmiany między nimi przez około 4 tygodnie. Po tym czasie zaczęli tęsknić za sobą. Cały czas będąc razem w tym samym mieszkaniu! Zatęsknili oni za bliskością i czułością. Zaczęli świntuszyć ze sobą wciąż będąc w odrębnych częściach mieszkania. Pożądanie eksplodowało. Eksperyment ich pojednał i ponownie zbliżył do siebie. Natychmiastowo zdecydowali się pobrać i świadomie utrzymać pożądanie w związku.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email oliwia.misiak@gmail.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter , Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!