Sugar Advisor: “Pieniądze szczęścia nie kupią, ale wolę płakać w Jaguarze niż w autobusie”

cover picture for blof post

Istnieją dwa rodzaje zamożnych ludzi. Bogaci pracoholicy i nieco bogatsi od nich, ale obydwoje żyją według motta “La dolce vita”. Trudniej będzie ci rozpoznać drugi typ. Nie obnoszą się oni bowiem ze swoim bogactwem. Noszą stare dżinsy i wytarte T-shirty. Znak rozpoznawczy? Akcesoria. Kosztowny zegarek na ramieniu, Bentley w garażu czy jacht w Saint Tropez. Miej oczy dookoła głowy. “The primary difference between rich people and poor people is how they handle fear” – dobrze powiedziane Robert Kiyosaki.

Sukces nie istnieje bez bólu i poświęcenia i wszyscy dobrze to wiemy. Statystycznie kobiety są w stanie znieść ból fizyczny lepiej od mężczyzn. Wyobraź sobie mężczyznę rodzącego dziecko…Jednak lepiej oni znoszą długoterminową presję i strach. Dlatego to my głównie gramy role uległych w dobrze znanej grze BDSM. Mężczyźni uwielbiają dominować w łóżku i poza nim. SugarBaby może być uległa w łóżku (a nawet powinna być), ale nie koniecznie w życiu codziennym. Bądź oddana. Nie bój się go stracić. Dobra materialne? Nic nie znaczą w świetle prawdziwego sukcesu. Naucz się, że strach jest nieustannym towarzyszem. W mojej “karierze” zawsze kładłam wszystko na jedną kartę. Walcz o jego zaufanie (złotą MasterCard w jego kieszeni) i spraw by traktował cię jak kobietę, a nie jest obiekt. Będziesz wtedy uwiązana tylko w sypialni.

Bogactwo rodzi samotność i nieufność. Twój krąg znajomych się zmniejsza. Pieniądze przyciągają chciwych i fałszywych. Wysoko ustawieni SugarDaddies ostrożnie wybierają swoje “podopieczne”. Bądź świadoma. Ja dorastałam w dobrobycie. Nigdy, niczego mi nie brakowało. Jestem zdolna żyć w zgodzie z pieniędzmi. One przychodzą i odchodzą. Jedynie ludzie, którzy ciągle zamartwiają się o pieniądze ich nie mają. Strach przed utratą, głupota i chciwość są wyczuwalne jak zapach papierosów we włosach. Pozbądź się tych cech tak szybko jak możliwe. Pewnego razu mądry człowiek powiedział, że pieniądze są jak kobiety, chcą być z ludźmi, z którymi czują się wolne i nieograniczone.

Czy wspomniałam, że pieniądze nie dają szczęścia? Cóż, czułam coś na podobieństwo szczęścia przez pierwsze dwa miesiące w hotelach i butikach. To nieopisane uczucie satysfakcji i spełnienia. Ale w pewnym momencie przychodzi twoja dobra koleżanka, nostalgia. Ciągłe poszukiwanie czegoś więcej. Niestety nie możesz kupić chwil i wspomnień. Znikają one jak 10 sekundowe filmy na Snapchacie. Dlatego doradzam ci sugardatingować dla przeżyć. Oczywiście, że pieniądze zapewnią ci bezpieczeństwo na przyszłość. Jednak nigdy nie powiesz zbyt wiele o swoim ostatnim wypadzie na zakupy, jak o podróży po wyspach indonezyjskich. Podróżowanie poszerza horyzonty. Zakupy uczą jedynie podstawowej matematyki (dodawania cen).

Wiesz czego się nauczyłam?  Że jestem niezniszczalna. Wyszłam z najgorszych sytuacji z podniesioną głową. Umowa nie powinna opierać się na pieniądzach. Kiedy twój SugarDaddy weźmie cię w najdalsze zakątki świata szybko zapomnisz o pieniądzach. Życzę ci niezapomnianych uniesień nad pięknem tego świata, a nie nad ilością pieniędzy w portfelu.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email oliwia.misiak@gmail.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor. Oryginaly artykuł znajdziesz na http://blog.sugardaters.com/2017/08/sugar-advisor-western-geisha/ 

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!