Sugar Advisor: Oślepiona przez Master…(card)

picture blog post

Nie rezygnuj natychmiastowo ze wszystkiego dla swojego Sugar Daddy (mimo, że jest to zapewne kuszące). Kobiety z niezależną osobowością i uległą duszą są najbardziej atrakcyjne. Upewnij się, że masz swoje własne mieszkanie, przyjaciół oraz pracę. Ułożeni mężczyźni nie chcą bawić się pustymi lalkami, oni chcą urozmaicone życie z odpowiedzialną kobietą. Informowanie go o tym jak “zajęta” oraz “towarzyska” jesteś, zdecydowanie się opłaci. Będzie chciał spędzać z tobą coraz więcej czasu. Twój wpływ na jego życie znacznie wzrośnie. Spraw by to on przekonał Cię, że zamieszkanie razem to wspaniały pomysł.

W następnych krokach musisz wykazać się samokontrolą oraz wyrafinowaniem. Musisz zostać kimś pomiędzy panią domu a rozwiązłą sugar baby. Nie pozwól mu się przyzwyczaić do jednej lub drugiej. Zaskocz go. Oni uwielbiają nieprzewidywalną i energiczną stronę młodej kobiety.

Jednak nigdy, przenigdy nie zaskakuj go za małą ilością pieniędzy na jego koncie. Małe zakupu kończą się na 50 tysiącach, niezależnie od waluty. Marzeniem kobiety jest iść na zakupy i nie patrzeć na ceny. Cena to tylko szczegół. Zaufaj mi, znam to uczucie. Najczęściej pojawia się jak nie mam ze sobą złotówki. W tym momencie chcę kupić wszystko. Pamiętaj by nie opróżniać jego portfela samotnie na realizacje swoich snów. Nie możesz zostać oślepiona jego bogactwem.  Jeżeli on dalej nieustępliwie chce zaspokoić twoją zakupową boginie po “długich obradach”, pozwól mu.

W ostatnim czasie słyszałam taką samą historię od innej sugar baby, którą znam. Lunch przekształcił się w maraton zakupowy. Ona wydała 100 tysięcy$ w fali optymizmu. Została oślepiona przez czarną kartę kredytową…N===igdy więcej nie spędziła dnia ze swoim Sugar Daddy. Zakupy zostały zwrócone a ona wróciła do szarej codzienności.

Powrót do codzienności jest przerażający. Prędzej czy poźniej się to stanie. To jest bardo traumatyczne i brutalne doświadczenie dla nowych Sugar Babies. W pierwszej fazie “związku” podróżujesz, jesteś oślepiona wykwintnymi daniami i masz zajęte dni. Nie myślisz o przyszłości. Mądre Sugar Babies przewidują dzisiaj i jutro. Ona czyni go od siebie zależnym tak, że nie musi więcej widzieć rzeczywistości. Ona daje mu moment rozkosznej wolności oraz  “wysokie poloty w miłości”. Z tego się składają męskie sny. Perwersyjny seks oraz trójkąty wchodzą w opcje. Nie zrozum mnie źle, nie powinnaś być rozwiązła. Po prostu bądź otwarta na nowe doświadczenia i korzystaj z możliwości.

Ważna wskazówka: nie oddawaj siebie z łatwością, on musi się wykazać. Co przychodzi z łatwością, nie ma żadnej wartości dla mężczyzny, który ma wszystko.

W moim wypadku to cicha umowa długo dystansowa. Po każdej wycieczce, “potrzebuję” wrócić do mojej pracy w kraju, w którym “chcę” mieszkać. Używam apostrof, ponieważ żadne z tych zdań nie jest prawdziwe. Mogłabym zrezygnować z moje pracy w ciągu pięciu sekund i przeprowadzić się gdzie indziej.

Nic mnie tam nie trzyma poza jego świadomością, że “mam” życie bez niego.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email oliwia.misiak@gmail.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter , Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!