Sugar Advisor: Sugar jak narkotyk

Oliwia Misiak jest inteligentną, strategiczną oraz refleksyjną Sugar Baby na stronie SugarDaters®’s. Wyszła ona z inicjatywą i skontaktowała się z nami oferując swój wkład w nasz blog. Jej propozycji nie można było odmówić. Dlaczego? Ponieważ Oliwia opisuje swoje własne doświadczenia. Jej osobista historia, porady oraz wskazówki jakimi się dzieli są rzadkie oraz bezkompromisowe. Opisuje ona jak ludzie widzą świat Sugar Datingu, opisuje jak to jest łamać tabu oraz stereotypy, i co najważniejsze, przedstawia nie zawsze pozytywne aspekty związku. Oliwia randkuje za pomocą strony od 2 i pół roku. Zdecydowała się ona wskoczyć do tego świata, do świata które wypełniło ją na tak wielu poziomach, ponieważ zawsze znajdowała pociąg do starszych mężczyzn. Od dnia dzisiejszego, Oliwia będzie opisywać prawdziwy świat Sugar Datingu, który zainspiruje nie tylko grupę SugarDaters® ale także osoby z poza tego wyszukanego świata. Historie Oliwii będzie można przeczytać raz w tygodniu pod inicjatywą zatytuowaną “Sugar Advisor”.

Oliwia Misiak

Coverbillede - sugaradvisor3.2

Inteligenta, strategiczna oraz refleksyjna Sugar Baby. Ten blog jest o przemianie. O przejściu od niczego do wyrafinowania i duchowości. Urodzona w 1993, waży 58kg, wysoka na 172cm. Pisarka, kosmetolożka, piękny nerd, masażystka oraz ekspert w komunikowaniu się z mężczyznami. Obywatelka świata żyjąca częściowo w Kopenhadze oraz będąca w otwartym związku z jej sugar daddy.

Jest wiele problemów trzeciego świata w umyśle młodej oraz atrakcyjnej dziewczyny. Trudne wybory, które mogą zmienić kawior w zwykłą kolację na dowóz. Takie wybory stoją przed dziewczynami, które lubią starszych mężczyzn. Nie “starych”, pamiętajcie, ale “starszych”. Te dziewczyny także lubią pieniądze starszych mężczyzn. Ci mężczyźni są doświadczeni, atrakcyjni i skoncentrowani na ich celu. Oni wiedzą czego chcą od życia: nieprzewidywalności, świeżości oraz kobiecej uwagi. Są to cechy idealnej sugar baby. Nie zapomnij także o inteligencji, wyrafinowaniu oraz klasie. Te cechy są bardzo pomocne w tym świecie.

Niektórzy nazywają to sugar dating. W idealnej relacji te słowa nie istnieją. Nigdy nie mów ich na głos. My znamy nasze role, nie ma potrzeby ich “nazywać”. Jest między nami tak zwane nieme porozumienie.

Porozumienie pomiędzy młodą dziewczyną, która chce doświadczyć unikatowej przygody do “lepszego” świata oraz mężczyzną, który zapewni jej bilet w jedną stronę. Zastanawiasz się zapewne dlaczego w jedną stronę? Ponieważ po skosztowaniu Cristalu, nie chce się wracać do Carlsberga. Ten świat działa jak narkotyk. Nawet nie wiesz kiedy się uzależniłaś. Miej na uwadze, ten tekst jest raczej cyniczny a mój stosunek do mężczyzn dość praktyczny.

Kobiety instynktownie lubią pokazywać swoje dobre samopoczucie. Nie wszystkie z nas, typ sugar baby. Wszystkie fantazjujemy o torbie Chanel czy pierścionku Tiffany. Musisz być czegoś świadoma. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Innymi słowy: czym więcej masz, tym więcej chcesz. Twoje oczekiwania rosną, ponieważ wydaje ci się, że zasługujesz na wszystko to, co on ci daje. Kluczem do tego życia jest brak oczekiwań. Nie przyjmuj niczego za pewnik. Doceniaj go. Bądź cierpliwa.

 

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku