Sugar Advisor: Sugar jak narkotyk

Oliwia Misiak jest inteligentną, strategiczną oraz refleksyjną Sugar Baby na stronie SugarDaters®’s. Wyszła ona z inicjatywą i skontaktowała się z nami oferując swój wkład w nasz blog. Jej propozycji nie można było odmówić. Dlaczego? Ponieważ Oliwia opisuje swoje własne doświadczenia. Jej osobista historia, porady oraz wskazówki jakimi się dzieli są rzadkie oraz bezkompromisowe. Opisuje ona jak ludzie widzą świat Sugar Datingu, opisuje jak to jest łamać tabu oraz stereotypy, i co najważniejsze, przedstawia nie zawsze pozytywne aspekty związku. Oliwia randkuje za pomocą strony od 2 i pół roku. Zdecydowała się ona wskoczyć do tego świata, do świata które wypełniło ją na tak wielu poziomach, ponieważ zawsze znajdowała pociąg do starszych mężczyzn. Od dnia dzisiejszego, Oliwia będzie opisywać prawdziwy świat Sugar Datingu, który zainspiruje nie tylko grupę SugarDaters® ale także osoby z poza tego wyszukanego świata. Historie Oliwii będzie można przeczytać raz w tygodniu pod inicjatywą zatytuowaną “Sugar Advisor”.

Oliwia Misiak

Coverbillede - sugaradvisor3.2

Inteligenta, strategiczna oraz refleksyjna Sugar Baby. Ten blog jest o przemianie. O przejściu od niczego do wyrafinowania i duchowości. Urodzona w 1993, waży 58kg, wysoka na 172cm. Pisarka, kosmetolożka, piękny nerd, masażystka oraz ekspert w komunikowaniu się z mężczyznami w łóżku oraz poza nim. Obywatelka świata żyjąca częściowo w Kopenhadze oraz będąca w otwartym związku z jej sugar daddy.

 

Jest wiele problemów trzeciego świata w umyśle młodej oraz atrakcyjnej dziewczyny. Trudne wybory, które mogą zmienić kawior w zwykłą kolacje na dowóz. Takie wybory stoją przed dziewczynami, które lubią starszych mężczyzn. Nie “starych”, pamiętajcie, ale “starszych”. Te dziewczyny także lubią pieniądze starszych mężczyzn. Ci mężczyźni są doświadczeni, atrakcyjni i skoncentrowani na ich celu. Oni wiedzą czego chcą od życia: nieprzewidywalności, świeżości oraz kobiecej uwagi. Są to cechy idealnej sugar baby. Nie zapomnij także o inteligencji, wyrafinowaniu oraz klasie. Te cechy są bardzo pomocne w tym świecie.

Niektórzy nazywają to sugardating. W idealnej relacji te słowa nie istnieją. Nigdy nie mów ich na głos. My znamy nasze role, nie ma potrzeby ich “nazywać”. Jest między nami tak zwane nieme porozumienie.

Porozumienie pomiędzy młodą dziewczyną, która chce doświadczyć unikatowej przygody do “lepszego” świata oraz mężczyzną, który zapewni jej bilet w jedną stronę. Zastanawiasz się zapewne dlaczego w jedną stronę? Ponieważ po skosztowaniu Cristalu, nie chce się wracać do Carlsberga. Ten świat działa jak narkotyk. Nawet nie wiesz kiedy się uzależniłaś. Miej na uwadze, ten tekst jest raczej cyniczny a mój stosunek do mężczyzn dość praktyczny.

 

Sugar Daddy

received_10155132348415240

Zdjęcie Oliwii.

Idealny dżentelmen chętnie da ci świat w zamian za trochę uwagi oraz za pokazanie się z nim. Samotny, bogaty i wrażliwy. Mali chłopcy uwięzieni w ciałach starzejących się mężczyzn. Papież Jerzy XXII powiedział: “Mężczyźni są jak wino – niektórzy zamieniają się w ocet winny, ale większość polepsza się z wiekiem”. Zgadzam się z twierdzeniem. Jednak, oni wszyscy potrzebują swoich zabawek. Nie ma znaczenia czy się bawią samochodami, łodźmi, piłkami czy kobietami. To się nigdy nie zmienia. Czego oni pragną najbardziej? Akceptacji. Rzadko oni otrzymują jakość od swoich żon, dziewczyn czy nawet mam. Ich ego nie jest w pełni zaspokojone. W tym momencie wkraczamy my. My jesteśmy ucieczką do nadzwyczajności. Czarujące oraz fascynujące kobiety, które zaakceptują każdy milimetr ciała oraz duszy mężczyzny. On spędzi wszystkie swoje ciężko zarobione pieniądze by poczuć się jak “mężczyzna”. “Mężczyźni rządzą światem, kobiety rządzą mężczyznami”. Powtarzaj to zdanie jak mantre. Główną cechą mężczyzn jest zaimponowanie nam: Uczciwa płeć.

 

Sugar Baby

Oliwia's photos

Zdjęcie Oliwii.

Służenie dobroczyńczy jest męczące, zwłaszcza, że to nie jest twój główny cel w życiu. Bycie ambitną oraz zdeterminowaną jest doceniane ale w niewielkich dozach. Inteligentna sugar baby pożąda sukcesu, który jest nie do osiągnięcia bez jego pomocy. Nie tylko pieniądze mają znaczenie. Koneksje, koneksje i jeszcze raz koneksje. Ludzie, którzy są dla ciebie nie dostępni, są jego przyjaciółmi. By być przedstawioną oraz funkcjonować jako jego dziewczyna, będziesz potrzebować pewności siebie, mózgu oraz umiejętności do picia. Dużej ilości picia. Ludzie sukcesu często topią swoje żale w alkoholu, drogim alkoholu. Musisz wiedzieć czy Cabernet Sauvignon pasuje do wołowiny tenderloin. Po podpitej i szalonej nocy, możesz dostać pozycje swoich marzeń. Upewnij się, że będzie on pamiętał twój entuzjazm, błysk i oczywiście twoją elegancką oraz seksowną sukienkę. Spraw by twój uśmiech nigdy nie zniknął. Traktuj ich z szacunkiem i doceniaj, że możesz być częścią tego pijanego oraz luksusowego kręgu. Pamiętaj także, że rano musisz wyglądać jaki bogini. Naucz się jak pić. W wytwornym świecie, kac nie istnieje.

 

Kobiety instynktownie lubią pokazywać swoje dobre samopoczucie. Nie wszystkie z nas, typ sugar baby. Wszystkie fantazjujemy o torbie Chanel czy pierścionku Tiffany. Musisz być czegoś świadoma. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Innymi słowy: czym więcej masz, tym więcej chcesz. Twoje oczekiwania rosną, ponieważ wydaje ci się, że zasługujesz na wszystko to, co on ci daje. Kluczem do tego życia jest brak oczekiwań. Nie przyjmuj niczego za pewnik. Doceniaj go. Bądź cierpliwa. Nieprzyzwoite dziewczyny są zawsze nagradzane.

Pozdrawiam,

Sugar Advisor

Zawsze możesz skontaktować się z Oliwią poprzez email oliwia.misiak@gmail.com  lub wysłać jej bezpośrednią wiadomość na Facebooku do @SugarAdvisor

Polub nas na Sugar Advisor on Facebook, I nie zapomnij dołączyć do nas na Instagram, Facebook, Twitter , Tumblr oraz SugarDaters Snapchat!