Jak pomóc swojej SugarBabe gdy ta właśnie zdaje egzaminy?

Czerwiec potrafi być stresującym miesiącem, szczególnie jeśli się jest studentem i ma się egzaminy. Sesja trwa i trwa, potrzebna jest duża dawka cierpliwości, wysiłku i wiary w to, że egzaminy wkrótce się skończą.

Związki w tym czasie mogą przechodzić kryzys. Partnerzy się ze sobą nie widzą, nie mają czasu na wspólny wypad na miasto czy kolację. Ponad to, studenci są dużo bardziej wrażliwi i łatwiej ich zezłościć. Najlepszym rozwiązaniem jest zostawić ich w spokoju i okazać dużo wyrozumiałości. Jeśli jesteś partnerem swojej ukochanej SugarBabe, nie pozwól aby egzaminy stanęły pomiędzy wami. Istnieje kilka sposobów którymi ułatwisz życie swojej ukochanej w tym trudnym dla niej okresie.

1. Jedzenie

Kiedy przyszedł czas na egzaminy, nie pozostaje go zbyt wiele na robienie zakupów, gotowanie i sprzątanie. Nie da się również jeść pizzy każdego dnia. Jako SugarDaddy, możesz zapunktować dbając o to, aby SugarBabe miała coś w lodówce i aby pamiętała że trzeba też to zjeść. Wyślij jej więc kuriera z zakupami, zamów jedzenie z dostawą do domu lub sam się zjaw i przygotuj prawdziwą kolację.

2. Zadbaj o jej obowiązki

Jako studentka, SugarBabe nie ma takich zasobów finansowych żeby wystarczało na godne życie. Dlatego też studentki podejmują się różnego rodzaju prac, gdzie płaca jest oparta o ilość wypracowanych godzin. Egzaminy ograniczają dostępność w pracy, a mniej pracy oznacza mniej pieniędzy. SugarBabe będzie ci dozgonnie wdzięczna jeśli pomożesz jej w opłaceniu rachunków lub całkowicie odciążysz ją finansowo chociaż w tym miesiącu.

3. Niespodzianki

Kiedy większość czasu SugarBabe zapełniają egzaminy i nauka, zazwyczaj nie mają one czasu na pogaduchy, rozkojarzenia i przyjemności. Ale każdy przecież lubi prezenty! Kwiaty, słodkości, jakiś drobny podarunek sprawią że na twarzy każdej SugarBabe pojawi się uśmiech. Może uda ci się przekonać swoją wybrankę, że mała przerwa dobrze jej zrobi. Zadbaj więc o to, żeby spędziła ten czas w miły sposób. Może masaż albo piknik w parku poprawi jej nastrój?

4. Komplementy i czułości

Kiedy SugarBabe uczy się do egzaminów, jej pewność siebie nie jest taka jak być powinna. Długie siedzenie nad książkami, to czynność podczas której walczy się z samym sobą, wątpi się w swoje szanse i brakuje wiary w swoje umiejętności. Dlatego tez wsparcie moralne jest niezwykle ważne, szczególnie jeśli są to ważne egzaminy a SugarBabe jest ambitna. Jeśli wasz związek jest romantyczny, a intymność wprawia was w dobre nastroje, poświęćcie czas na czułości.

5. Nagrody

Jeśli egzaminy wychodzą twojej SugarBabe bokiem, nic jej tak nie ucieszy jak nagroda za wszelki podjęty trud. Po wielu godzinach nauka, nieprzespanych nocach, braku ruchu i jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym, SugarBabe ucieszy się z wakacji, SPA, zakupów, nowych kosmetyków itd. Jest wiele rzeczy dzięki którym poczuje że czas spędzony nad książkami był wart wysiłku. Oczywiście nie wspominając o ocenach 😉