Znaki zodiaku, seks i dopasowanie – cz. 2

Poczuj magię znaków zodiaku!

Pamiętacie nasz poprzedni post na temat znaków zodiaku? Przygotowaliśmy dla was drugą część. Odszukaj swój znak i dowiedz się który znak do ciebie pasuje. Następnie możesz rozpocząć poszukiwania swojej drugiej połówki na naszym portalu 😉

Waga

Waga najbardziej spośród innych znaków zodiaku zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny. Uwielbia modę i ma oczy szeroko otwarte na nowe trendy. Lubi seks i pomysłowość, którą wykorzystuje w fantazjach seksualnych. Ponad to lubi seks w niekonwencjonalnych miejscach i w oryginalnych pozycjach.

Do Wagi pasują: Bliźnięta, Wodnik, Baran i Lew.

Skorpion

Przygotuj się na ostrą jazdę ze Skorpionem! Do życia podchodzą z dystansem i nie czują potrzeby okazywania uczuć, jednak w łóżku stają się kompletnie innymi ludźmi. Skorpion uwielbia seks, szczególnie jeśli jest to w jakiś nietypowych miejscach.

Do Skorpiona pasują: Strzelec, Byk i Ryby

Strzelec

Strzelec zwraca dużą uwagę na wygląd partnera i lubi rządzić partnerem, ale tylko w sprawach łóżkowych. Strzelcem rządzą emocje, są intensywne i wykazują pasję. Szukasz zodiaku, który wie jak słuchać? Po seksie spodziewaj się długiej, głębokiej rozmowy na życiowe tematy.

Do Strzelców pasują: Lew, Waga i Wodnik

Koziorożec

Wolne Koziorożce uwielbiają eksperymentować w łóżku. Mają niesamowity apetyt na seks, i z pewnością przystaną na propozycję uprawiania dzikiego seksu.

Do Koziorożca pasują: Rak, Koziorożec, Ryby

Wodnik

Zwraca większą uwagę na intelekt partnera niż na fizyczność, co nie oznacza jednak że nie lubi seksu. Wodniki lubią poczucie wolności i nie dogadują się najlepiej z upartymi partnerami.

Do Wodnika pasują: Waga, Baran, Strzelec

Ryby

Wrażliwy marzyciel. Ryby zwracają dużą uwagę na uczucia. Łatwo ulegają emocjom, słodkim komplementom i drobnym gestom. Dla Ryb seks to sztuka.

Do Ryb pasują: Rak, Skorpion i Byk

Nie zapomnijcie zaglądnąć na naszego Facebooka!