Znaki zodiaku, seks i dopasowanie – cz. 1

Czy ty albo twój partner wierzycie że znaki zodiaku mają siłę przyciągania? Niestety, na SugarDaters® nie mamy opcji wyboru znaku, ale zawsze możecie o nim wspomnieć w swoim opisie. Może kogoś to zainteresuje? Poniżej znajdziecie opis 6 znaków zodiaku. Dowiecie się jacy są w łóżku i jakie znaki do nich najlepiej pasują.

Baran

Znak zodiaku dosyć impulsywny. Nie lubi rutyny i jest zawsze gotowy na przygodę, szczególnie kiedy jest w niej jakiś element niebezpieczeństwa. Barany uwielbiają seks, ale jest on szybki i musi skończyć się szczytowaniem. Łatwo wpadają w pułapkę pokusy kiedy związek robi się rutyną, jednak barany są niezwykle wierne kiedy są zakochane.

Te znaki pasują do ciebie: Lew, Bliźnięta, Strzelec

Byk

Bykom szczególnie zależy na kontakcie fizycznym. Mogą być nieśmiałe i ciche, ale jeśli chodzi o stosunki, ich możliwości mogą przerosnąć twoje oczekiwania. Nie zdziw się więc jeśli stracisz głowę dla Byka już po pierwszej spędzonej nocy.

Te znaki pasują do ciebie: Rak, Skorpion i Koziorożec

Bliźnięta

Osoby o tym znaku zodiaku mają bogatą wyobraźnię. Bliźnięta lubią opowiadania erotyczne, fantazjowanie i lubią próbować różnych rzeczy, które dodają związku emocji. Z natury są uwodzicielami, ale lubią również być adorowani. Bliźnięta są jednak ponad wszystko dobrymi przyjaciółmi, ponieważ lubią rozmawiać i umieją słuchać.

Te znaki pasują do ciebie: Lew, Waga, Wodnik

Rak

Raki są najbardziej emocjonalnym znakiem zodiaku. Każdy kto zna Raka, wie że ten może rozpłakać się na reklamie margaryny. Ich wrażliwość sprawia, że satysfakcjonują je tylko znaczące relacje. Raki są wierne i lubią długo trwające związki. Seks jest dla nich bardzo ważny, ale tylko z miłości, gdyż przygodny seks sprawia że czują się wykorzystani.

Te znaki pasują do Raków: Skorpion, Ryby, Panna i Byk

Lew

Egocentryczny Lew lubi gdy inni doceniają jego troskę o najbliższe mu osoby. Kocha seks, szczególnie taki w którym partner prowokuje sprośnymi tekstami, pozycjami i żarcikami.

Te znaki pasują do Lwów: Bliźnięta, Strzelec, Wodni

Panna

Panna jest niezwykle wymagająca jeśli chodzi o higienę osobistą. Lubi seks, ale kiedy tylko ma styczność z ciałem, obawia się nieprzyjemnych zapachów i braku higieny. Jeśli chcesz zaskoczyć Pannę w łóżku, przygotuj masaż z olejkami.

Te znaki pasują do Panny: Skorpion, Byk, Koziorożec

Druga część znaków już w przyszłym tygodniu.
Nie zapomnijcie zaglądnąć na naszego Facebooka!