Niezły podryw! Porady na pierwsze spotkanie

Drodzy SugarDaddies!

Wiemy dobrze, że nie jest łatwo poderwać SugarBabes. Wszystkie kobiety są inne i mają inne oczekiwania względem mężczyzn. Również jeśli chodzi o podryw. Właśnie dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami wskazówkami jak się zachować podczas pierwszego spotkania z kobietą aby było to jak najmniej bolesne doświadczenie 😉

Taki Podryw jest OK!

  1. Zrób pierwszy krok

Większość SugarBabes lubi, kiedy to SugarDaddy podejmuje inicjatywę. Daje im to do zrozumienia, że są wystarczająco pewni siebie i odważni aby zrobić ten pierwszy krok. Wiadomo, coś może pójść nie tak, ale są one przynajmniej świadome, że SugarDaddies są w stanie podjąć ryzyko bycia odrzuconym. Tutaj już nasuwa się ciekawy wniosek. Kobiety nie boją się podejmować pierwszego kroku, ale nie robią tego, bo boją się odtrącenia.  Jeśli mężczyzna to robi, oznacza to że w życiu codziennym nie boi się podejmować wyzwań ani odpowiedzialności (co oznacza również że mogą Wam ufać).

2. Wykaż się poczuciem humoru

Nie mamy na myśli, że SugarDaddies powinni zachowywać się jak klauny. Po prostu, kobiety lubią się śmiać i być w dobrym humorze, co zależy również od osób z którymi spędzają czas. Śmieszne żarty i komplementy to idealne środki na sprawienie aby kobiecy nastrój się polepszył.

3. Bądź dżentelmenem

Pewnie słyszeliście to już nie raz, ale jest to nie zwykle ważne, żeby traktować kobietę z pełnym szacunkiem. Nie oznacza to, że mężczyźni muszą ZAWSZE przepuszczać kobiety w drzwiach ani kupować kwiaty czy płacić za każdym razem za kolację. SugarBabes doceniają jednak miłe gesty, jak wiadomości, małe niespodzianki, które dowodzą że się o nich myśli.

4. Nie udawaj dupka

Kobiety nie oczekują, że mężczyźni będą dostępni na każde ich skinienie. Wiedzą przecież, że SugarDaddies są zajęci pracą i obowiązkami, ale to nie oznacza, że mogą udawać nieosiągalnych. Nie powinni dawać kobiecie czekać, wzbudzać w niej zazdrości ani ją zwyczajnie olewać tylko po to aby zwrócić na siebie kobiecą uwagę. Wiadomość dla mężczyzn: takie zachowanie tylko sprawia, że kobiety są smutne i mało ważne dla swoich partnerów.

Jedyne co teraz pozostało, to zastosować nowe triki w praktyce. Gdzie przetestować wskazówki na podryw? Oczywiście na SugarDaters®!