Marije Oosting wygrała konkurs Santa’s SugarBaby 2016!!

Poznajcie Me95, czyli Marije Oosting z Holandii

To ona trzyma od portalu randkowego Sugardaters® nagrodę główną 3000€ za swoje niesamowite zdjęcie, które najbardziej przypadło do gustu naszym Tatuśkom i Mamuśkom. Przyznajemy, że Mikołaj jest bardzo hojny w tym roku, lecz jest to całkowicie zasłużona nagroda za wykonane zdjęcie, które Me95 zgłosiła do konkursu. Nowy Rok się już zaczął, ale my wciąż jesteśmy w szampańskim nastroju. Marije Oosting chyba już też! 🙂

idfsfds

Wciąż jesteśmy pod wrażeniem tego, jak kreatywne były SugarBabes które wysłały do nas swoje zdjęcia. Niestety, jako że był do konkurs do Świątecznego Kalendarza, mogliśmy wybrać jedynie 12 finalistek. Musicie się za to z nami zgodzić: te SugarBabes, które znalazły się w finałowej 12, były niezwykle seksowne i niejeden Święty Mikołaj chciałby spędzić z nimi intymne chwile 😉

Mimo wszystko, jedna z kandydatek wyróżniała się najbardziej wśród SugarDaddies i SugarMamas. To Marije Oosting pokazała nam jak uwodzić i jak zwrócić na siebie uwagę. To ona zdobyła najwięcej głosów w naszym konkursie. Przyjrzyjcie się dobrze, o takiej towarzyszce marzy niejeden Święty Mikołaj!

To jeszcze nie koniec

Nie możemy się doczekać aż uda nam się porozmawiać ze zwyciężczynią i obiecujmy, że przedstawimy ją wam jak najszybciej. Zapytamy ją jak się czuje  wygraną i na co planuje wydać nagrodę główną. To i więcej informacji o naszej najseksowniejszej SugarBabe już za parę dni!

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursie Santa’s SugarBaby 2016: SugarBabes które wysłały do nas zdjęcia, finalistkom za sprawną współpracę oraz głosującym – SugarDaddies i SugarMamas. Mamy nadzieję, że wy też bawiliście się przy tym znakomicie! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dużo radości, cukru i szcześcia w miłości! 😉 Jeszcze gratulacje dla Marije Oosting!!