Dziewczyny drugiej niedzieli!

Dziewczyny drugiej niedzieli ujawnione!

Nadeszła kolej na ujawnienie kandydatek z drugiej niedzieli Kalendarza Adwentowego. Poniżej znajdziecie zdjęcie z trzema finalistkami. W tym tygodniu były to dziewczyny z Danii, Rumunii i z Finlandii. Jeśli któraś z nich wpadła Ci w oko, pamiętaj, że możesz ją znaleźć na naszym portalu! Całe piękno tego konkursu polega na tym, że dziewczyny są prawdziwymi SugarBabes, które możesz zaprosić na randkę i spędzić z nimi niezapomniane chwile. Zerknij na zdjęcie poniżej i oceń, czy uwodzenie to mocna strona naszych finalistek 😉

15219389_1509616842387118_7737730005243552004_n

Druga niedziela Kalendarza Adwentowego. Poznajcie mis1995 z Danii, Alexya23 z Rumunii i sweetjj z Finlandii.

Głosowanie

Mamy nadzieję, że nie jesteście rozczarowani naszym wyborem. Wybrane dziewczyny są piękne i zasłużyły na udział w konkursie. Jeśli chcielibyście pomóc którejś z nich w zdobyciu nagrody głównej 3000€, wystarczy oddać swój głos na stronie SugarDaters®.

Aby to zrobić, zaloguj się na swój profil i kliknij w nasz świąteczny komunikat “Santa’s SugarBaby 2016! Wybierz swoją ulubioną świąteczną SugarBabe! Zagłosuj w konkursie Santa’s SugarBaby 2016!”. Głos mogą oddać jedynie SugarDaddys i SugarMamas. Wystarczy kliknąć na ulubione zdjęcie i wcisnąć guzik głosuję. Możecie zagłosować jedynie na jedną kandydatkę, ale w nagrodę przysługuje wam głos na dziewczyny z zeszłego tygodnia!!

Jeśli nie posiadasz konta na naszym portalu, możesz je założyć na stronie głównej SugarDaters® lub klikając “Przejdź do portalu SugarDaters” w prawym górnym rogu naszego bloga.

Pamiętaj jednak, że o godzinie 00:00 dnia 11 grudnia pojawią się kolejne trzy dziewczyny, które dołączą do walki o główną nagrodę 3000€. Na finalistki możesz zagłosować ponownie w ostatnim tygodniu konkursu.

Nie spóźnij się! Wesprzyj Santa’s SugarBabes w naszym konkursie! Miłego oglądania 😉