Tylko 5 dni na zgłoszenie zdjęć do konkursu!

Hej Ty! Spiesz się!

Pozostało tylko 5 dni na zgłoszenie zdjęć do konkursu Santa’s SugarBaby 2016. Przypominamy, że Twoim zadaniem jest uwiedzenie Świętego Mikołaja. Spośród otrzymanych zdjęć wybierzemy te, które najlepiej oddają świąteczny klimat. Na co zwracamy uwagę? Liczy się jakość zdjęcia, Twój makijaż oraz poza. Co więcej, dekoracja i Twój strój, uśmiech i szczery przekaz. W końcu do wygrania jest 3000 €!!

Zasady konkursu

  • muszą być w klimacie świątecznym, Świętego Mikołaja
  • powinny być seksowne, kreatywne ale w dobrym guście
  • przedstawiają Ciebie: jak byś uwiodła Świętego Mikołaja bez całkowitej nagości?
  • nie mogą być Twoim zdjęciem profilowym na portalu SugarDaters®
  • nie może być dostępne w Internecie
  • muszą być w jak najlepszej jakości aby można było dokładnie zobaczyć twarz i ciało uczestniczki
  • nie mogą zawierać informacji kontaktowych, innego tekstu czy rysunków

Ważne terminy

Na wysłanie zdjęć masz czas do 23 listopada. W ostatnia niedzielę listopada rozpoczniemy publikację zdjęć, które zakwalifikowały się do następnego etapu konkursu. Każda uczestniczka, której zdjęcie zostanie opublikowane w finale dostanie od nas nagrodę pieniężną 100 €!! Na zdjęcia będzie można głosować, jednak tylko zarejestrowani mężczyźni (SugarDaddies) i kobiety (SugarMamas) będą mogli oddać głosy na uczestniczki i wygrać zwyciężczynię konkursu. Oprócz głównej nagrody, zwyciężczyni otrzyma również tytuł Santa’s SugarBaby 2016!! Ogłoszenie wyników nastąpi 2 stycznia 2017 roku.

Ważne informacje

Do tej pory otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń z całej Europy. Ważne jest więc aby użyć wyobraźni i postarać się podczas robienia zdjęć. Również wiadomość którą do nas wysyłasz ma duże znaczenie jeśli marzysz o przejściu do finału konkursu. W związku z różnymi nagłymi sytuacjami, musimy czasami napisać maila do naszych uczestniczek. Sprawdzaj więc co jakiś czas swojego maila którym zarejestrowałaś się na naszym portalu.