ZDJĘCIA w konkursie Santa’s SugarBaby 2016

Przez ostatni tydzień otrzymaliśmy zdjęcia, a ich ilość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłosiło się do nas ponad 200 kobiet chcących zakwalifikować się do następnego etapu konkursu Santa’s SugarBaby 2016! Po przeglądnięciu niektórych zdjęć, doszliśmy do wniosku, że może przydałoby się dokładniejsze wyjaśnienie o jakie zdjęcia nam dokładnie chodzi, aby szanse na przejście do finału wzrosły.

Aby przejść do finału i aby móc ubiegać się o tytuł Santa’s SugarBaby 2016 oraz o nagrodę główną, należy wysłać do nas zdjęcia sylwetki oraz ciała ubrane w motyw świąteczny. Zainspiruj się zdjęciem, które widnieje powyżej tego tekstu. Nie ma sensu więc wysyłać selfies w golfie czy w przebraniu królika. Nie mają szans również wasze zdjęcia profilowe, ani żadne inne, które z łatwością można znaleźć w sieci. Musicie użyć swojej wyobraźni i wykonać zdjęcia specjalnie na tę okazję. Oznacza to, że wszelkie zdjęcia w seksownej pozie, w kusej czerwonej spódniczce czy w czapce Świętego Mikołaja mają największe szanse finał. Należy jednak pamiętać, że zdjęcia nie mogą odsłaniać piersi ani innych intymnych części ciała.

Pamiętaj, że chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę, kreatywność oraz o najbardziej efektywne dążenie do wygrania głównej nagrody: 3000€!!

Podsumowując, zdjęcia:

  • muszą być w klimacie świątecznym, Świętego Mikołaja
  • powinny być seksowne, kreatywne ale w dobrym guście
  • przedstawiają Ciebie: jak byś uwiodła Świętego Mikołaja bez całkowitej nagości?
  • nie mogą być Twoim zdjęciem profilowym na portalu SugarDaters®
  • nie może być dostępne w Internecie
  • muszą być w jak najlepszej jakości aby można było dokładnie zobaczyć twarz i ciało uczestniczki
  • nie mogą zawierać informacji kontaktowych, innego tekstu czy rysunków

Jeśli jeszcze nie wysłałaś do nas swoich zdjęć:

Możesz wysłać do nas jedno, kilka lub kilkanaście zdjęć. Im więcej, tym twoje szanse rosną. Pamiętaj aby podać z którego kraju pochodzisz. Twoje szanse również rosną jeśli napiszesz kilka słów o sobie. Jeśli Twoje zdjęcie przejdzie do finału, otrzymasz od nas 100€. W drugim etapie masz szansę na wygranie 3000€ jeśli Twoje zdjęcie okaże się najpopularniejsze, tzn jeśli zdobędzie największą ilość głosów SugarDaddies.

Nie zapomnij śledzić nas na Instagramie i Tumblr.