KONKURS! Wygraj 3000€!

Czy czujesz już może magię świąt? Jeśli nie, chętnie wprowadzimy cię w świąteczny klimat. Jak wszyscy dobrze wiemy, Święty Mikołaj jest dojrzałym mężczyzną, który lubi rozdawać prezenty. Jako wzorowy SugarDaddy, Mikołaj nie chce pominąć naszych SugarBabes. W związku z tym, portal SugarDaters® przygotował konkurs w którym zwyciężczyni otrzyma tytuł Santa’s SugarBaby 2016.

Santa’s SugarBaby, czyli małe co nieco dla Świętego Mikołaja

W Danii, kraju w którym powstał portal randkowy SugarDaters®, dzieci otrzymują drobne prezenty codziennie zaczynając 1. grudnia aż po wigilijny wieczór. W niektórych krajach, np. w Polsce mamy Kalendarz Adwentowy wypełniony słodyczami. Ta piękna tradycja nie powinna jednak omijać dorosłych. Przecież jako dorosły możesz również wierzyć w Świętego Mikołaja. Wymyśliliśmy więc odmienna wersję kalendarza, taką dla dorosłych, gdzie zamiast słodyczy SugarDaddies będą mogli codziennie podziwiać i głosować na nową finalistkę konkursu – SugarBabe.

Konkurs na kreatywność

Wyobraź sobie przez moment, że idziesz na randkę ze Świętym Mikołajem. Jak byś go uwiodła? Jaką szminką pomalowałabyś usta? Jaką bieliznę byś kupiła na tą okazję? SugarDaters® daje Ci jedyną w swoim rodzaju okazję na wyrażenie swojej kreatywności, w której nagrodą jest zostanie zwyciężczynią, a więc twarzą i ciałem naszego Świątecznego Kalendarza.

Konkurs polega więc na tym, że musisz wyobrazić sobie że Twoim SugarDaddy jest Święty Mikołaj.

Zrób zdjęcie w seksownym stroju, bieliźnie, w ładnym makijażu i w kuszącej pozie. Twoja stylizacja musi prezentować motyw Mikołajowy (czapka Mikołaja, rogi renifera, choinka, dużo czerwieni, elf, prezent itp.). Na zdjęciu powinna być widoczna zarówno twarz, jak i sylwetka uczestniczki. Tylko takie zdjęcie ma szansę przejść do finału. 

Zdjęcie (zdjęcia) należy wrzucić do sekcji, którą nasz portal przygotował specjalnie na potrzeby konkursu. Masz czas do 27 listopada. Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy te najpiękniejsze oraz najbardziej kreatywne i będziemy je udostępniać na naszym portalu. SugarDaddies i SugarMamas będą mogli głosować na Twoje zdjęcie. Jeśli Twoje zdjęcie okaże się najpopularniejsze, wygrana jest Twoja! Zwycięzca zostanie ogłoszony 2 stycznia!

Jako SugarBabe wiesz doskonale jak się wyróżnić z tłumu, prawda? Bądź zatem seksowna i prowokująca. Jednak zachowaj umiar, aby zdjęcia były w dobrym smaku. Nagość nie jest akceptowana w naszym konkursie. Konkurs jest jedynie dla użytkowników SugarDaters, co oznacza że musisz mieć ukończone 18 lat. Twoje zdjęcia nie muszą być profesjonalne. Udział w konkursie oznacza, że SugarDaters nabędzie prawa autorskie do Twoich zdjęć, a więc będą one mogły być wykorzystane w celach marketingowych poza portalem SugarDaters oraz w mediach społecznościowych.

Główną nagrodą jest… 3000€!

Tak, dobrze widzisz. Niezależnie od tego czy byłaś grzeczną dziewczynką czy nie, Święty Mikołaj postanowił być bardzo hojny. To oznacza również, że jeśli Twoje zdjęcie pojawi się w naszym Kalendarzu, otrzymasz od nas 100€. Dalej, jeśli Twoje zdjęcie będzie najpopularniejsze spośród wszystkich uczestniczek, wygrasz konkurs, czyli otrzymasz główną nagrodę w wysokości 3000€ oraz tytuł Santa’s SugarBaby 2016! Oprócz tego będziesz również rozchwytywana i doceniana przez wszystkich SugarDaddies na naszym portalu.

Wierzymy w Twoje zaangażowanie i kreatywność. Tak więc ustaw się ładnie i uśmiechnij. Święty Mikołaj patrzy!

Powodzenia!