Najważniejsze atrybuty Sugarbabes

Drogie SugarBabes! Zastanawiałyście się kiedyś, komu tak naprawdę jest ta strona przeznaczona? Jaki rodzaj kobiet tworzy konta, wrzuca fotki i opisuje się na naszym portalu? Jeśli myślicie, że jest to strona jedynie dla pięknych modelek, z dużym biustem i długimi blond włosami, to jesteście w błędzie. Przeczytajcie co o tym myślą nasi SugarDaddies, którzy wskazali najważniejsze atrybuty SugarBabes.

1. Uśmiech

Z naszego badania wynika, że jedną z najważniejszych rzeczy na które mężczyźni zwracają uwagę jest kobiecy uśmiech. SugarBabes nie mogą być ponure i bez życia. SugarDaddies liczą na ciekawą życia i pełną energii i motywacji kobietę, która umili im codzienności. Uśmiech, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do świata to podstawowy wymóg u Sugarbabes.

2. Osobowość

Nikt nie wymaga od SugarBabes członkostwa w Mensie, ale niezaprzeczalnie, interesująca osobowość ma znaczenie. SugarDaddies chcą (przynajmniej od czasu do czasu) porozmawiać ze swoją partnerką. Chcą ją również zabrać na spotkanie ze znajomymi lub na bankiet. Na pewno ważne jest dla nich, że SugarBabe ma coś do powiedzenia na różne tematy.

3. Wygląd

Skłamalibyśmy, gdybyśmy napisali, że wygląd nie ma znaczenia. To samo powiedzieli nam SugarDaddies. Nie myślą oni jednak stereotypowo. Każdy rodzaj urody może się spodobać. Nie ma znaczenia kształt, rozmiar czy kolor. Każdy nasz użytkownik jest inny i każdy z nich ma szansę znaleźć drugą połówkę i być szczęśliwym. Jest jednak jedna rzecz na którą mężczyźni zwracają uwagę: schludność. Żaden mężczyzna nie chce być z kobietą, która o siebie nie dba (no chyba, że to element jego fetyszu). SugarBabes powinny więc zadbać o ładne paznokcie, makijaż, ubiór i odpowiednią pielęgnację ciała.

4. Podejście SugarBabes do SugarDating’u

Nie każda kobieta lubi taki sposób randkowania i SugarDaddies to wiedzą. Potrafią wyczuć która z Sugarbabes jest na portalu tylko dla pieniędzy, a która szuka czegoś więcej. Według ich wypowiedzi, typowe “gold diggers” nie znajdą na naszym portalu wielu partnerów. Tak więc drogie panie, jeśli poświęcicie naszym użytkownikom więcej uwagi i będziecie z nimi rozmawiać na tematy inne niż pieniądze, macie duże szanse na znalezienie kogoś wyjątkowego na te zimne jesienne dni (i noce).

Nie zapomnij śledzić nas na Instagramie i Tumblr!