Jak powinien wyglądać dobry profil? Dla mężczyzn.

Jak powinien wyglądać dobry profil? Dla mężczyzn.

 

Interesujący profil użytkownika, to jeden z najważniejszych elementów randkowania w sieci, również na portalu SugarDaters. Twój profil, to twoja szansa na dobre pierwsze wrażenie. Jeśli czegoś mu brakuje lub nie spełnia konkretnych wymogów, może ci się nie poszczęścić i randkowanie skończysz na wysyłaniu wiadomości na które nie dostaniesz odpowiedzi. Tekst i zdjęcia które znajdują się na twoim profilu mają zatem ogromne znaczenie. Dlatego też poprosiliśmy Sugar Daddy Larsa o porady jak wypełnić rubrykę O SOBIE na naszym portalu tak, aby każda piękna i interesująca kobieta zwróciła uwagę na twój profil. A już w następnym poście dowiesz się jakie zdjęcia przyciągają płeć przeciwną.

Interesujący tekst na profil użytkownika według Larsa – No more Mr Nice Guy

Witajcie Sugar Daddies,

Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami swoimi radami na temat tego, jak powinien wyglądać tekst O SOBIE, który przyciąga uwagę. Skupię się jednak na mężczyznach, więc wybaczcie drogie Panie. Pomogę wam innym razem.

Idealny tekst na twój profil powinien spełniać podstawową funkcję: przyciągać uwagę osób atrakcyjnych z poczuciem humoru i stylu.

Profil jest jak list sprzedażowy, a produktem, który próbujesz sprzedać jesteś ty. Masz dużą konkurencję i musisz dostosować swoją ofertę do aktualnych trendów na rynku, jeśli oczywiście chcesz być o krok dalej od innych. Istnieje na to wzór, który z powodzeniem sprawdza się w listach sprzedażowych.  Wzór nazywa się AIDA, a jego litery oznaczają:

A – Attention (Uwaga)

I – Interest (Zainteresowanie)

D – Desire (Pragnienie)

A – Action (Działanie)

Po pierwsze, swoim opisem chcesz zwrócić UWAGĘ czytelniczki. Chcesz więc aby była ona ZAINTERESOWANA tym co jest tam napisane, co ma wzbudzić w niej potrzebę, chęć lub PRAGNIENIE. Jeśli już udało ci się zajść tak daleko, jedyne co pozostało to czekanie aż coś się stanie. W rezultacie, twoja wybranka podejmie DZIAŁANIE, czyli odpowie na twoją wiadomość lub sama rozpocznie rozmowę.

Przeczytaj poniższy tekst, który stanowi najlepszy przykład interesującego profilu. Tylko pewne siebie kobiety z poczuciem humoru będą w stanie odpisać na taki tekst.

„Nagłówek: Jestem tym, przed którym ostrzegała cię twoja mama.

Nie ożenię się z tobą i nie zrobię z ciebie szlachcianki. Wręcz przeciwnie, skuszę cię wszystkim tym, co życia ma do zaoferowania, z paroma przygodami w prezencie. Będziemy podróżować, chodzić do opery, pić szampana, chodzić na zakupy, żeglować a wszystko to owiane będzie płomiennością uczuć. Więc usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie że to możesz być ty.

Co więcej, będę rozpieszczać cię tak bardzo, że w oczach innych mężczyzn będziesz zepsuta do końca swoich dni. A nie mówiłem? Jestem tym okropnym facetem, przez którym ostrzegała cię twoja mama.”

Tak w praktyce wygląda zastosowanie formuły AIDA. Brakuje w nim jednak ostatniego elementu, czyli DZIAŁANIA. Test nie jest napisany bardzo szczegółowo, ponieważ chcemy aby czytelniczka sama wypełniła brakujące elementy swoją wyobraźnią. Ta odpowiednia dla ciebie kobieta wypełni je pozytywnymi obrazami. Jest to trik psychologiczny, który polega na tym, że nasz mózg nie akceptuje brakujących elementów, więc samodzielnie wypełnia je radosnymi detalami.

Pewnie zastanawiasz się, jaką wiadomość dostał ten mężczyzna bazując o swój profil. Przykład:

  • “Witaj okropny facecie 😉 Muszę przyznać, że zaintrygował mnie twój profil. Uwielbiam przygody i wszelkie dogodności życia, szczególnie kiedy mogę je doświadczać z interesującym i pełnym życia mężczyzną! Całusy, Jen”
  • “W kończy facet, który jest konkretny! Podobasz mi się, ale pisanie wiadomości w nieskończoność nie jest dla mnie. Jestem gotowa na przygodę, namiętność, seks i plażę. TU I TERAZ.”

W mojej książce znajdziecie dużo więcej na temat tego jak powinien wyglądać idealny profil. Powodzenia!

Twój przyjaciel Lars

Nie zapomnij śledzić nas na Instagramie!