Różnica wieku wg “No more Mr Nice Guy”

Różnica wieku w związku wg Larsa

 

Zacznę od wyjaśnienia kim w ogóle jestem. Mam na imię Lars Rosenquis i wiem wszystko o tym, jak zwrócić na siebie uwagę kobiet. Co jakiś czas będę pisać na blogu SugarDaters na temat moich doświadczeń związanych z kobietami, a dziś tematem będzie różnica wieku w związku.

Napisałem książkę pt. „No more Mr Nice Guy”, którą znaleźć możecie na mojej stronie nomoremrniceguy.se. (Książka jest po szwedzku, ale jeśli ktoś jednak chciałby ją nabyć, zapraszamy na stronę – przyp. red.). Dzięki książce dowiecie się, że sztuka zwracania na siebie uwagi u kobiet, to umiejętność, której trzeba się nauczyć tak samo jak pływania czy jazdy na rowerze. Dowiecie się również, że szybkie metody oferowane przez amerykańskich guru od podrywania nie działają. Musisz włożyć w to serce aby mieć z tego coś cennego. Nie ma nic za darmo.

Różnicy pomiędzy kobietą a mężczyzną, która jest niesamowicie naturalnym zjawiskiem. Więc dla wszystkich was, którzy jesteście w średnim wieku i jesteście użytkownikami SugarDaters, bądźcie dumni i szczęśliwi kiedy wasz znajomy widzi was u boku pięknej kobiety. Złośliwe komentarze mężczyzn, to jedynie oznaka zazdrości. Jeśli ktoś oskarża cię o bycie SugarDaddy, odpowiedz mu „TAK! Próbuje doświadczyć życia prawdziwego SugarDaddy. Pogódź się z tym!”.

Dlaczego niektóre małżeństwa się rozpadają? Czy różnica wieku może być przyczyną? Lub dokładniej: jej brak? Ile razy, my mężczyźni słyszymy od naszych kobiet: „Muszę po tobie sprzątać, ciągle prosić o skoszenie trawy albo o umycie naczyń.. Jesteś jak duże dziecko!”. I? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że one mają racje. Kobiety dojrzewają dużo wcześniej niż mężczyźni i są dużo mądrzejsze. Nic dziwnego, że tak trudno utrzymać związek, kiedy jedna ze stron bardziej się stara i ma większą odpowiedzialność niż ta druga  osoba.

Na pewno nie jest to proste zadanie dla nas, mężczyzn, aby dojrzeć szybciej. Jesteśmy jacy jesteśmy i mamy swoje granice. Możliwe, że ewolucja stworzy coś nowego aby ułatwić nam życie, ale to pewnie potrwa 10-100 lat. Nie mamy aż tak dużo czasu aby się przystosować.

Czy my, mężczyźni jesteśmy skazani na bycie szefem zarówno w pracy jak i w domu? Czy jesteśmy w stanie przywrócić harmonie w domu? Tak! To możliwe. Spróbuj życia kawalerskiego aż do momentu kiedy będziesz miał 40, nawet 45 lat. Wybawisz się, wyszalejesz, ustabilizujesz swoją sytuację finansową i dojrzejesz na tyle, by być idealnym partnerem i rodzicem. W tym wieku zwiążesz się z kobietą o podobnej dojrzałości emocjonalnej. Jedyną różnicą będzie wiek. Wybierz kobietę, która jest co najmniej 20 lat młodsza, może nawet 30 jeśli masz 60 lat.

Ale czy nie jest za późno na zakładanie rodziny w tym wieku? – ktoś spyta. Ja zadam inne pytanie: ile razy słyszeliśmy, że dziadkowie uważają, że mają dużo więcej radości z zabawy z wnukami niż z dziećmi? Prawda jest taka, że dzieci sprawiają dużo większą radość, są słodkie i milusie tylko dlatego że są wnukami. Różnica polega na tym, że jako „osoba starsza” jesteś dużo dojrzalszy i bardziej doceniasz kontakt z dziećmi, co czyni cię lepszym ojcem!

Jakie są korzyści dla twojej kobiety? Różnica wieku powoduje, że nie musi opiekować się kolejnym dużym dzieckiem, które brzydko pachnie. W zamian zyskuje partnera, który jest przy jej boku na dobre i na złe, na którym może polegać.

Następnym razem napiszę o tym, jak stworzyć idealny profil na portalu randkowym. Dowiesz się jak pisać o sobie w taki sposób, aby odstraszyć leniwe, nieogolone i zaniedbane kobiety.

Twój przyjaciel Lars