Fantazje seksualne na SugarDaters®

Duża część użytkowników SugarDaters® zakłada konto na portalu ponieważ szukają bratniej duszy, żony/męża czy bliskiej osoby do spędzania wolnego czasu. Jednak nie zdziwcie się, jeśli znajdziecie użytkowników, którzy na stronie szukają partnera dzięki którym spełnią swoje potrzeby i fantazje seksualne. Takie osoby są również mile widziane na SugarDaters®, ponieważ portal ten, jak każdy inny portal randkowy służy do tego, aby łączyć ludzi o podobnych oczekiwaniach.

Blanka i Artur

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią być niegrzeczne w łóżku, dobrze trafiłeś. Na SugarDaters® każdy może czuć się swobodnie ze swoimi pragnieniami, orientacją i oczekiwaniai względem drugiej osoby. Do napisania tego posta zainspirowała mnie historia jednej z naszych użytkowniczek, która opisała siebie jako “zwierzę seksualne”. Lubi eksperymentować i nie boi się nowych wyzwań związanych z życiem seksualnym. Bianka napisała do nas, że seks daje jej poczucie wolności, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Napisała, że dzięki jej urozmaiconemu życiu seksualnemu, czuje się wyzwolona i spełniona. Z drugiej strony, uwodzenie mężczyzn i dawanie im przyjemności podnosi jej poczucie własnej wartości. Bianka uważa, że dzięki uwodzeniu sprawuje kontrolę nad mężczyznami, co uważa za “najlepsze uczucie jakie kiedykolwiek mogła w sobie odkryć”.

Złamane serce

Na początku, fantazje seksualne Bianki dotyczyły jedynie niewinnych zabaw w łóżku: wiązanie oczu, kajdanki, klapsy.. W pewnym momencie natrafiła na mężczyznę, który rozpalił w niej żądze przejścia na wyższy poziom przyjemności. Artur przypominał trochę postać Christiana z “50 twarzy Greya”. Był od niej starszy i doskonale wiedział czego od Bianki chciał. Bianka napisała, że Artur był wpływowym człowiekiem, jednak największy wpływ miał na jej pożądanie. Dziewczyna nie miała wątpliwości, że jego poczucie własnej wartości, charyzma i spojrzenie wpędzą ją w kłopoty miłosne. Po przygodzie trwającej kilka miesięcy, Artur znalazł nową kochankę, a Bianka została na lodzie z libido większym niż kiedykolwiek. “Jeśli raz doświadczysz tak namiętnego kochanka, nie jesteś w stanie zadowolić się byle kim” – skomentowała. Ze złamanym sercem i pożadaniem do zaspokojenia, Bianka postanowiła szukać partnerów którzy zagoją jej rany i spełnią fantazje seksualne. Tak trafiła na SugarDaters®.

Fantazje seksualne na SugarDaters®

Bianka wydaje się być wyzwoloną i pewną siebie kobietą. Sama przyznaje jednak, że seks pełni ważną, może nawet zbyt ważną rolę w jej życiu. Po historii z Arturem, próbowała zaspokoić swoje potrzeby na różne sposoby. W swoim liście napisała, że było jej trudno znaleźć fantastycznego kochanka, ale czasem fantazje seksualne rekompensowały jej brak umiejętności partnera. Zaczynała więc skromnie od trójkąta i seksu z kobietą aż po seks z widownią, seks grupowy i BDSM. Na portalu znalazła kochanków, którzy tak jak ona podzielają styl życia singla otwartego na różne formy i fantazje seksualne. W swoim liście napisała, że mimo wypróbowania partnerów i zaspokojenia fantazji, czasem wraca myślami do czasów kiedy Artur był w jej życiu. Do dziś nie wie, czy to była miłość czy pożądanie, jednak jak sama twierdzi, nie żałuje że tak potoczyło się jej życie. Pewnie na tym etapie byliby sobą znudzeni, więc przynajmniej obydwoje mają w pamięci miłe wspomnienia o sobie. Kto wie, może ich drogi się jeszcze kiedyś skrzyżują?