Szukamy SugarBabe do wywiadu! Chętna?

Może zauważyłaś wiadomość, która pojawia się na Twoim profilu zaraz po zalogowaniu? Napisaliśmy w niej, że szukamy użytkowniczki portalu SugarDaters, która chętnie udzieli wywiadu dziennikarce jednego z najpopularniejszych portali internetowych w Polsce.

O co zostaniesz zapytana podczas wywiadu?

Każdy dziennikarz jest ciekawy, co sprawiło, że zarejestrowałaś się na portalu i skąd się dowiedziałaś o jego istnieniu. Kolejne pytania mogą dotyczyć Twoich doświadczeń: pozytywnych i negatywnych. Byłaś na udanej randce? Dostałaś wspaniały prezent albo pojechałaś na niezapomnianą wycieczkę? A może masz cos do powiedzenia na temat użytkowników i SugarDaddy którzy wysyłają Ci wiadomości?

Jeśli jesteś doświadczoną użytkowniczką, na pewno masz jakieś ciekawe spostrzeżenia na temat działania portalu. Jednak nowe osoby na SugarDaters mają również szanse, wszystko zależy od tego jak bardzo zaangażujesz się w udzielenie wywiadu 🙂 Jakie są pozytywy dla Ciebie? Dzięki rozmowie z dziennikarką, dostaniesz okazję podzielenia się swoim punktem widzenia. Kto wie, może inni również odezwą się z prośbą o udzielenie wywiadu? Poza tym, na najciekawsze historie i najodważniejsze SugarBabe czeka mała niespodzianka 😉

Jeśli chciałabyś podzielić się swoją historią, ale nie chcesz ujawniać swoich danych, nie ma problemu. W takiej sytuacji zapewniamy pełną anonimowość.

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku