4 oznaki, że to już najwyższa pora zamienić SugarDaddy na lepszy model

Czasem są w życiu takie momenty, że mimo starań i najlepszych chęci, nadszedł czas wymienić partnera na lepszy model. Poniżej znajdziesz oznaki, po których poznasz, że to nejlepszy moment aby podjąć taką decyzję.

1.       SugarDaddy zmienił warunki waszej umowy

Byliście ze sobą jakiś okres czasu i żyło wam się dobrze, w harmonii, zgodzie i spokoju, ale nagle coś się zmieniło? Jeśli nie zgadzasz się z nowymi wymaganiami swojego SugarDaddy, musisz z nim o tym porozmawiać. Pamiętaj, że wasz związek to umowa pomiędzy dwiema stronami, które muszą czuć się w swoim towarzystwie naturalnie i komfortowo. Jeśli związek z twoim partnerem sprawia, że czujesz się niekomfortowo, nie zmuszaj się do jego kontynuowania. Jeśli wypracowanie kompromisu nie jest możliwe, najwyraźniej nadeszła pora na zmianę dotychczasowego partnera.

2.       Twój SugarDaddy wymaga od Ciebie niemożliwego

Jeśli SugarDaddy uważa, że jesteś jego własnością, to się grubo myli. Skrajne oczekiwania partnera to duże obciążenie psychiczne dla drugiej strony. Ustalcie czy traktujecie się po partnersku lub czy to on a może ty nosisz spodnie w tym związku. To ułatwi życie obojgu i na pewno unikniecie wielu niepotrzebnych kłótni. Jeśli jednak mimo to, Twój partner wymaga abyś była na każde jego zawołanie mimo własnych obowiązków, pamiętaj, nie jesteś jego zabawką. Zasługujesz na lepszy model.

3.       Zaczęłaś się nudzić w związku

Każdy związek prędzej czy później przeżywa większy lub mniejszy kryzys. Wypalenie, nuda, brak zainteresowania to tylko niektóre z przyczyn. Zazwyczaj trudno stanąć prawdzie w oczy i przyznać, że coś jest nie tak jak być powinno. Ciężko również podjąć ten pierwszy krok. Jednak problem sam się nie rozwiąże. Rozmowa, praca nad związkiem, zdroworozsądkowe podejście do rozwiązywania problemu to nasze rady. Niestety, jeśli mimo prób nic nie działa, czas zamknąć ten rozdział w swoim życiu i nie marnować czasu na nieodpowiedniego partnera.

4.       SugarDaddy cię okłamał

Okazało się że, że Twój SugarDaddy ma żonę? Nie jest tym kim za kogo się podawał? Ukrywał przed Tobą swoją kryminalną przeszłość lub skłamał w jakiejś innej ważnej sprawie? Zastanów się czy chcesz tkwić w takim związku. Zapala się lampka z napisem “zasługujesz na lepszy model!”. Zdrowa relacja oparta jest na zaufaniu i szczerości – trudno wyobrazić sobie dalszą znajomość kiedy partner zdradza lub kłamie. Jaką masz pewność, że to nie wydarzy się ponownie? Ile szans jesteś w stanie dać? To bardzo ważne pytania, gdzie odpowiedzi mogą być kluczowe w podjęciu decyzji o zakończeniu znajomości.

 

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku