Po prostu napisz!

O co chodzi? “Po prostu napisz” to nowa akcja SugarDaters, która ma na celu zachęcenie naszych użytkowników (szczególnie żeńską część) do zainicjowania rozmowy.

Zastanawiasz się czasem, czy kobiecie wypada zainicjować rozmowę? Przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych użytkowników. Okazało się, że nie ma sensu czekać aż ktoś zacznie. Czekanie w nieskończoność nie ma sensu, to tylko strata czasu. Jeśli już widzisz że ktoś Ci się podoba, po prostu napisz. Nic na tym nie tracisz, a zyskać możesz wiele.

Kiedy poprosiliśmy naszych respondentów o radę, w jaki sposób rozpocząć rozmowę, aż 90% napisało “po prostu napisz”. Co to oznacza? Wyniki naszych badań pokazały, że panowie czekają z niecierpliwością aż panie zainicjują znajomość wysyłając wiadomość. Co więcej, nie ma znaczenia twój wygląd, wiek, wykształcenie czy zainteresowania. Wystarczy trochę odwagi, a możesz zmienić całe swoje życie. Wg naszych Sugar Daddies, kobieta powinna być pewna siebie i powinna wiedzieć czego chce od życia. Jak jednak pokazać w Internecie te dwie cechy charakteru? Inicjacja rozmowy wydaje się najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem!

Kiedy już kobieta napisze jako pierwsza, daje mężczyźnie do zrozumienia że jest nim zainteresowania (+100 pkt do męskiego ego), że jest silną i niezależną kobietą (+100 pkt dla ciebie) i co najważniejsze, że szuka bliskiej osoby, tak jak i on. Rozmową, spotkanie i w końcu bliższa relacja, to cel każdego użytkownika naszego portalu, prawda? (nie wspominając o +100000000 pkt do szczęścia). Bądź KOWALKĄ swojego losu, sama zdecyduj z kim porozmawiać i z kim się spotkać.

Według wyników naszych badań, 1 na 5 kobiet pisze do SugarDaddy jako pierwsza. To niewiele, prawda? Jednak każda SugarBabe, która wyszła z inicjatywą znalazła partnera. Akcja “Po prostu napisz” działa na mężczyzn, są skorzy to podtrzymania konwersacji i do spotkania. SugarDaddies lubią rozmawiać z intrygującymi kobietami, które mają coś do powiedzenia. Jeśli chcesz pokazać odwagę i bezpośredniość, bądź kreatywna. Zacznij od pytania “Co masz na sobie?” albo “Masz ochotę na chwilę relaksu?”

 

POWODZENIA!!

Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez email press@sugardaters.com i nie zapomnij dołączyć do nas na Facebooku