Konkurs #ArtToMasterpiece – finalistki z Finlandii!

Poznajcie nasze kolejne dwie finalistki z Finlandii. Obie zaskoczyły nas bardzo interesującymi historiami.

Elena – operacja nosa

Nasza fińska finalistka #ArtToMasterpiece, Elena napisała do nas, że urodziła się jako chłopiec, jednak przez wiele lat swojego życia nie czuła, że nim jest. Elena urodziła się z odmienną tożsamością płciową niż ta, która wynika z jej z wyglądu. Jej jedyną szansą na normalne życie były operacje plastyczne. „W wieku 17 lat został u mnie zdiagnozowany transgenderyzm, więc swoją przygodę ze zmianą płci zaczęłam w wieku 18 lat”. Ponad to, Elena pisze, że odkąd był małym dzieckiem, jej wielką idolką była szwedzka modelka Victoria Silvstedt i marzyła o tym aby wyglądać tak jak ona.

Elena marzy o operacji nosa. Chce mieć nos jak Victoria Silvstedt. Jest to ostatnia część ciała, którą chciałaby zmienić aby czuć się spełnioną i cieszyć się życiem pięknej kobiety. Prawda, że Elena zasługuje na miano finalistki?

 Ira – zmniejszenie biustu

Musimy przyznać, że list naszej finalistki Iry był dla nas zaskoczeniem. Wiele kobiet, które do nas napisało marzyło o zmianie swojego biustu. Najczęściej jednak były to zmiany związane z powiększeniem lub podniesieniem biustu. Problemem Iry jest duży biust, więc marzy jej się operacja zmniejszenia biustu.

„Chciałabym zmniejszyć swój biust. Mam tylko 20 lat, a mój biust ma rozmiar 70J i jest zdecydowanie za duży w stosunku do mojej postury. Co więcej, przez mój biust bolą mnie ramiona i plecy, co przeszkadza również w uprawianiu sportu. Mam również problem z doborem ubrań. Biust normalnych wymiarów bardzo ułatwiłby mi życie”.

Ira wymienia szereg zalet płynących z posiadania małego biustu. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale duży biust może być również udręką. Ira, jesteśmy z Ciebie dumni!