9 powodów dla których warto randkować z SugarDaddy

Jeszcze nie wiesz dlaczego warto randkować z SugarDaddy? Ten artykuł przedstawi ci jasne strony związku z hojnym mężczyzną. Spędzając trochę czasu na naszym portalu, znajdziesz partnera, który zmieni twoje życie o 180 stopni. A więc:

1. Oczywiste: korzyści finansowe

To co najbardziej kojarzy się ze słowem “sugar daddy” to oczywiście pieniądze. Nie zapominaj jednak, że to nie wszystko, co mężczyźni mają do zaoferowania. Jeśli skupisz się jedynie na finansowym aspekcie tej relacji, stracisz dużo więcej niż szacunek do samej siebie. Będąc z SugarDaddy, w końcu poznasz co to znaczy życie na poziomie.

MM

2. Dodatkowo: monogamia nie zawsze jest wymogiem

Nie każdy SugarDaddy wymaga wierności, ale oczywiście jest to kwestia, która podlega negocjacji. Nie można pozwolić, aby zazdrość zepsuła relację pomiędzy partnerami. Warto sobie więc wyjaśnić tę sprawę na początku. Jeśli ustalicie, że nie macie siebie na wyłączność, możesz cieszyć się wolnością i robić co chcesz! To piękno tego związku!

tumblr_nwwgpectnM1qg39ewo1_500

3. Zastrzyk pewności siebie: to ty zawsze będziesz młodsza!

Kolejna zmarszczka na Twoim czole? Twój partner ma ich więcej 😉 Nie martw się, zawsze będziesz ta młodsza i zawsze będziesz dla niego młoda. Proste!

giphy

4. Nieegoistycznie: to korzyści dla obu stron

Nie oszukujmy się, każda ze stron zyskuje na tej relacji. Stabilizacja, wsparcie, bezpieczeństwo na równi z opieką, towarzystwem i uczuciem.

giphy (1)

5. Dla wygodnych: nie musisz pracować 

Jako SugarBabe nie musisz się spieszyć ze znalezieniem pracy. Masz czas i możliwości aby skupić się na studiowaniu, na zainteresowaniach i na poszukiwaniu swojego celu w życiu.

giphy (2)

6. Party animal: możesz imprezować ile chcesz

Nie martw się, że będziesz musiała przedstawić SugarDaddy swoim znajomym. Pewnie nawet nie będzie miał ochoty spędzać swojego cennego czasu w towarzystwie szalonych 20-latek. Jeśli będziesz chciała iść na imprezę, tam też pójdziesz sama i będziesz się bawić jak chcesz i z kim chcesz. W ten sposób wykorzystasz swoją cenną młodość na zabawę i inne przyjemności bez żadnych wyrzeczeń!

giphy (3)

 

Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy warto randkować z SugarDaddy, przeczytaj kolejny post na ten temat. Wtedy pisaliśmy, że warto randkować z DUŃSKIM SUGARDADDY.