Wielkanoc tuż tuż! Masz już plany?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc pomyśleliśmy, że podsuniemy wam pomysły na to jak spędzić ten długi weekend. Śniadanie z rodziną, spotkania z przyjaciółmi czy chwile spędzone ze swoim partnerem to oczywistość. Ale może warto tym razem pomyśleć o sobie? Spędź ten czas w najlepszym towarzystwie – w swoim, a na dodatek bez wydania grosza! Przygotowaliśmy dla was 10 pomysłów. Zerknij!

1.      Odłącz się. W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo uzależnieni od świata technologii. Komputery, tablety, telefony, telewizory i inne sprawiają, że zasługujemy na chwilę odpoczynku. Zachęcamy cię więc do krótkiego testu. Poświęć dzień (lub więcej) i sprawdź jak to na ciebie podziała. Odłącz się na Wielkanoc. W końcu to ty masz wyższość nad urządzeniami, nie one nad tobą 😉

2.     Dłuuuuga kąpiel z bąbelkami. W SugarDaters® wierzymy, że kąpiel bąbelkowa = szczęście. Jesteś w stanie w 5 minut zrobić sobie SPA w swojej własnej łazience. Połóż się w ciepłej wodzie, wsyp sole, olejki zapachowe i zapal świece. Posłuchaj odprężającej muzyki i delektuj się kieliszkiem wina. Mmmm…

3.     “Tak jak Pan Bóg stworzył”. Chcesz się poczuć jak pierwsi ludzie na ziemi? Gotowanie, leżenie na kanapie, zajadanie się ulubionymi lodami… kompletnie nago! Podkręć grzejnik, zasłoń firanki (lub nie) i rozkoszuj się WOLNOŚCIĄ!

4.    Naucz się czegoś nowego. Uczenie się to coś więcej niż zdobywanie wiedzy. To zdobywanie pewności siebie i rozwijanie swoich umiejętności. Skup się więc nad tym, co cię interesuje, ale z jakiś przyczyn uważasz, że „jesteś na to za stary/-a”. Może rozbudzisz w sobie chęci do pogłębiania dalszej wiedzy?

5.      Przeczytaj książkę. Niestety, tylko 38% Polaków przeczytało co najmniej JEDNĄ książkę w 2015 roku. Przyczyń się do poprawy statystyk. Nie ma za co!

6.    Weź udział w konkursie. A może masz ochotę na coś szalonego? Coś o czym byś wcześniej nie pomyślał/-a. SugarDaters® organizuje konkurs, w którym możesz wygrać OPERACJĘ PLASTYCZNĄ. Napisz nam swoją historię i sprawdź swoje szanse. Więcej informacji znajdziesz tutaj.