Horoskop finansowy na 2016 rok! cz.II

Impreza sylwestrowa odbębniona, postanowienia noworoczne zatwierdzone, teraz czas na horoskop finansowy. Zobacz, co przytrafi Ci się w 2016 roku, czy warto inwestować i … z jakim SugarDaddy najlepiej się związać 😉 Horoskop finansowy cz. II!

Waga

Waga jest.. równowagą. Mimo to kocha wykosztowywać się na wielu rzeczach, które lubi np. dzieła sztuki, dobre jedzenie, stylowe ubrania i wiele innych. Jest to przede wszystkim sposób na umilanie sobie życia codziennego poprzez rozmaite przyjemności jak wieczór na mieście lub kolacja w wielkiej, tętniącej życiem restauracji. Krótko mówiąc, może skończyć się tak, że Waga spędza dużą część swojego dochodu na dogadzanie sobie i innym. Warto pamiętać, jeśli chodzi o inwestycje, Waga może inwestować w sztukę, antyki lub zabytki. Może być niezdecydowana, jednak nie pozwoli sobie przejść fantastycznej okazji koło nosa i będzie walczyć do upadłego. Waga sprawdza się w ramach partnerstwa, więc należy rozważyć wynajęcie zaufanego doradcy finansowego, który może pokierować Wagę w kierunku lukratywnych możliwości.

Skorpion

Horoskop finansowy sugeruje, że Skorpion powinien budować swój profil finansowy w oparciu o swój niezawodny instynkt. Ponadto, pieniądze zwykle przychodzą do niego łatwo, ponieważ ten znak ma szczęście w dziedziczeniu i w innych źródłach „spadku”. Skorpion z natury lubi rywalizację, dzięki czemu najpewniej zarobi dobre pieniądze. Jeśli chodzi o inwestycje, spryty instynkt skłania się w kierunku raczej agresywnych strategii, ale nie takich, o które musiałby walczyć za wszelką cenę. Raczej będzie cierpliwie czekać, na właściwy czas, aby wykonać ruch. Skorpion wydaje się być również nieco tajemniczy, więc może przechowywać gotówkę ukrytą w całym domu. Ma również tendencję do trzymania inwestycji lub kont oszczędnościowych w ukryciu nawet przed swoim współmałżonkiem. Skorpion wydaje się być mistrzem w planowaniu przyszłości. Jeśli jego sytuacja zmieni się nagle, jest w stanie lepiej niż większość przekształcić niekorzystną sytuację w sukces finansowy. I to wszystko w oparciu o jego instynkt!

Strzelec

Strzelec kocha hazard – i często jest bardzo szczęśliwy, jeśli chodzi o zarabianie a nawet wygranie gotówki. Z drugiej strony, jeśli chodzi o oszczędności i inwestycje, nie jest to najbardziej praktyczny znak zodiaku. Strzelec ma tendencję do częstej zmiany pracy zwłaszcza, gdy jest młodszy, więc na swój sposób pięcie się po szczeblach kariery może zająć trochę czasu. Ogólnie rzecz biorąc, ma „łatwo przyszło, łatwo poszło” związek z pieniędzmi. W sytuacji gdy Strzelec jest w kiepskiej kondycji finansowej, dobry humor go nie opuszcza, bo wie jak z tego dołka wyjść. Dobrą wiadomością jest to, że Strzelec jest zaradny, dzięki czemu łatwo się odbija od niepowodzeń finansowych – i często słusznie zakłada, że pieniądze będą, gdy będzie to potrzebne.

Koziorożec

Jako ambitny i pracowity, Koziorożec ma duże możliwości na dobre dochody, zwłaszcza w późniejszym okresie życia, dzięki wytrwałości we wspinaniu się po szczeblach kariery. To po prostu dążenie do awansu, a jego profil finansowy jest ich odzwierciedleniem. Jest też bardzo praktyczny z natury, co sprawia że nie ma problemu z oszczędzaniem pieniędzy. W rzeczywistości, osoby z jego otoczenia mogą go oskarżać o bycie zbyt oszczędnym, ponieważ nie jest tym, który frywolne kupuje co popadnie. Raczej nie przywiązuje dużej wagi do osobistych przyjemności, takich jak nowe ubrania czy jedzenie. Koziorożec wydaje się spędzać swoje pieniądze na rzeczy, które odzwierciedlają jego sukces, takie jak samochody lub wysokiej jakości sprzęt dla domu. Jeśli chodzi o inwestycje, przyciąga konserwatywne strategie, które obiecują długoterminowe korzyści. Rada: nie bój się podjąć dobrze przeanalizowanego ryzyka. Może być warto!

Wodnik

Wodnik jest oddany pracy, która ma jakieś znaczenie lub którą bardzo lubi. Tak więc szuka takiej pracy, która da dobre dochody, zainteresowanie i możliwości rozwoju. Oczywiście, ma tendencję do oddawania sporej części swoich ciężko zarobionych pieniędzy na cele charytatywne. Trudno mu oglądać innych ludzi żyjących w ubóstwie, podczas gdy on żyje w komforcie. Nie jest jednym z tych, którzy strzegą swoich ciężko zarobionych pieniędzy, więc dzielenie się bogactwem przychodzi mu naturalnie. Jeśli chodzi o inwestycje, najbardziej ciągnie go do unikalnych, pomysłowych strategii, które inni oceniają na zbyt ryzykowne. Wodnik jest na tyle bystry, aby wiedzieć, które z nich będą się opłacać w czasie, takie jak start-up przyjaciela lub innego rodzaju przedsięwzięcia.

Ryby

Ryby nie są bardzo praktyczne jeśli chodzi o finanse. Oszczędzanie pieniędzy i kariera z wysokimi dochodami może nie być ich przeznaczeniem. Może posiadać bardzo czułe serce, co sprawia, że zbyt łatwo można utknąć w sytuacjach, gdy trzeba wydać więcej niż można sobie pozwolić na wsparcie kogoś, a także siebie. Horoskop finansowy sugeruje, że Ryby muszą polegać na pomocy księgowego lub doradcy finansowego. Należy jednak pamiętać, aby znaleźć kogoś godnego zaufania, który może dać dobrą radę jak wydać i zainwestować swoje pieniądze.