10 powodów, dla których powinnaś (choć raz) iść na randkę z duńskim SugarDaddy

Pamiętasz nasz ostatni wpis “Stosunki międzynarodowe na portalu SugarDaters. Sonda!“? Na tej podstawie powstał wpis poniżej. Przeczytaj go i dowiedz się, dlaczego randka z duńskim SugarDaddy będzie jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu!

1.      Duńczycy są zawsze uśmiechnięci – Wiedziałaś, że Dania jest trzecim najszczęśliwszym krajem na świecie? A jeszcze niedawno byli na pierwszym miejscu. Związek z duńskim SugarDaddy, to idealne połączenie szczęśliwego i bezpiecznego życia. Będzie on zawsze radosny i zadowolony niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdzie.

2.      Duńczycy mają bzika na punkcie bycia FIT – Duński Sugar Daddy wolny czas spędza na siłowni. Bez względu na to ile ma lat, przywiązuje uwagę do tego jak wygląda i jak czuje się we własnym ciele. Co więcej, nawet jeśli w garażu stoi zaparkowana Tesla, on i tak woli dojechać do pracy na rowerze.

3.      Duńczycy są dobrze wykształceni – Dostęp do edukacji w Danii jest bardzo łatwy i motywujący – same studia są darmowe, a studenci dostają “kieszonkowe”. Nic dziwnego, że niemal każdy Duńczyk ma wykształcenie wyższe. Sugar Daddies mają zatem szeroką wiedzę, lubują się w winach, smacznym jedzeniu, a w weekend sterują swoim jachtem na morzu. Co najważniejsze, z duńskim SugarDaddy poczujesz się jak dama, bo to dżentelmen i wie jak traktować i zadbać o swoją kobietę.

4.      Duńczycy są wyluzowani – Coś nie idzie zgodnie z planem? Nastąpiła zmiana, nieoczekiwane komplikacje? Dla SugarDaddy to żaden problem. Z radością przystanie na wszelkie propozycje, które doprowadzą do realizacji jego planów. To samo dotyczy SugarBabe – może ona zdominować jego świat, czyniąc SugarDaddy najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. W większości przypadków to ona przejmuje stery, dzięki czemu może się również skupić na własnym rozwoju.

5.      Duńczycy nie są skorzy do krytyki – Wynika to z ich kultury, aby nie oceniać drugiego człowieka. Duńczyków nie interesuje pochodzenie, wykształcenie czy zawód drugiego człowieka, pod warunkiem że jesteś miły i tolerancyjni jak oni. Możesz więc czuć się sobą w towarzystwie duńskiego SugarDaddy.

6.      Duńczycy są zamożni – Dania jest jedną z najbardziej konkurencyjnych gospodarek na świecie. Stąd też Duńczycy nie mają problemów finansowych i lubią wysoki standard życia. Co więcej, są hojni, więc chętnie dbają o dobrobyt swoich SugarBabe.

7.      Duńczycy są podróżnikami – Duńczycy mają 5 tygodni wakacji w ciągu roku. Należy dodać do tego święta (ok. 10 dni w ciągu roku). Dla Duńczyków jest to idealna okazja aby opuścić kraj i odwiedzić odległe zakątki świata. Bardzo popularne jest również posiadanie własnego jachtu, więc żeglowanie należy do jednej z najpopularniejszych metod spędzania wolnego czasu. Oczywiście najchętniej w towarzystwie swojej pięknej SugarBabe.

8.      Duńczycy mają poczucie stylu – Duński SugarDaddy nie szczędzi na eleganckich ubraniach. Niektórzy korzystają nawet z usług stylistów!

9.      Duńczycy spełniają marzenia – Masz pomysł na biznes i nie wiesz od czego zacząć? Duński SugarDaddy będzie się zawsze wspierał w spełnieniu marzeń. W Danii bardzo łatwo zacząć swój własny biznes. Można to zrobić online, a zajmuje to dosłownie kilka minut. SugarDaddy posłuży Ci wsparciem i pomocą, a także uruchomi kontakty aby biznes się rozwijał.

10.  Dania to stan umysłu – Polska kultura znacznie różni się od duńskich standardów. Skandynawski styl pozwoli Ci na relaks, beztroskę, sprawi że poczujesz się bezpieczna i szczęśliwa.

Źródło: Female First