Sugar Daddy z zagranicy i związek na odległość

Co sprawia że związek z obcokrajowcem może być pozytywnym doświadczeniem? Poniżej przedstawiamy zalety zagranicznego kochanka oraz udowodnimy, że związek na odległość wcale nie musi być taki zły! 😉

Zacznijmy od tego, że randkowanie z zagranicznym Sugar Daddy to coś, czego nie zapomnisz do końca życia. Jeżeli jeszcze nie byłaś w związku z obcokrajowcem, to przygotuj się na lekki, ale pozytywny szok kulturowy. Nie obawiaj się bariery językowej. Twój angielski nie musi być idealny, poprawny czy piękny. Wystarczy.. śmiałość! Nikt nie wytknie Ci, że użyłaś złego czasu lub że zamiast „have” użyłaś „has”. Sukces tkwi w tym, żebyś się nie bała.

Więc jakie są te zalety SugarDaddy z zagranicy?

1. Nikt tak nie doceni Twojej urody jak zagraniczny SugarDaddy.  Będzie Cię wielbił ponad wszystko. W końcu Polki należą do najpiękniejszych kobiet na świecie.

2. Ty poczujesz się z nim jak Królowa, a on poczuje się z Tobą jak Król. Związek idealny! A to wszystko dlatego, że Sugar Daddy da Ci wszystko czego zapragniesz, będzie Cię rozpieszczał i komplementował Twoją urodę, intelekt, przyjazne usposobienie i dobre serce (czyli to co sprawia że on czuje się jak Król).

3. Doświadczenie z zagranicznym Sugar Daddy nauczy Cię wiele w sferze związków, bez względu na to czy przetrwa, czy nie. Jak w każdym związku, ważne jest aby partnerzy darzyli się szacunkiem i byli skłonni do kompromisów.

4. Zagraniczny SugarDaddy jest skory do podróżowania. Co to dla Ciebie oznacza? Np. że przeżyjesz niezapomniane chwile w najpiękniejszych zakątkach świata lub że nie będziesz się martwić kto pokryje koszty Twojej podróży, aby zobaczyć ukochanego.

5. Każda narodowość ma swoje zalety, np. z Włochem i Francuzem możesz liczyć na wakacje, wyśmienitą kuchnię czy na rewelacyjny seks pełen namiętności. Sugar Daddy ze Szwecji, Norwegii czy Danii, to przystojny i inteligentny mężczyzna, który będzie traktował Cię z szacunkiem.

Związek na odległość to zmora wielu par, które nie mogą cieszyć się swoim towarzystwem każdego dnia, a już szczególnie jeśli żyją w dwóch różnych państwach. Ale są również plusy takiego stanu rzeczy.

1. Nie musisz się stroić dla swojego mężczyzny każdego dnia. Raz na jakiś czas możesz przejść się w dresie bez obawy, że ukochany Cię nakryje w nie wyjściowym stroju lub bez makijażu.

2. Będąc w związku na odległość bardziej doceniacie czas, który macie kiedy się widzicie. Jeśli wystąpi jakiś zgrzyt, jesteście bardziej skorzy puścić w zapomnienie wszelkie nieporozumienia i powrócić do stanu normalnego. Macie również więcej pomysłów na aktywne spędzanie czasu i bardziej cieszycie się swoim towarzystwem.

3. Masz większe szanse na pozostanie tą samą, niezależną kobietą, którą jesteś teraz i nie stracisz kontaktu z Ziemią (co jest częstym efektem zakochania).

4. Będziesz lepiej zorganizowana. Będziesz musiała skupić się zarówno na planach krótkoterminowych (np. kiedy i jak spotkam się ze swoim partnerem) jak i na tych długoterminowych (czy planuję się przeprowadzić do mojego partnera, gdzie spędzamy wspólne wakacje, czy to coś poważnego itd.)

5. Będziesz miała okazję do zwiedzania świata!

Jeżeli już zdecydowałaś się założyć konto na naszym portalu, masz możliwość znalezienie drugiej połówki z innego kraju. Jak to zrobić? Przy zakładaniu konta, w zakładce „Twój profil” wybierz opcję „Obojętne” w „Kraj zamieszkania”. Da Ci to możliwość wysyłania i otrzymywania wiadomości od osób z innych krajów.