Słodkie randki z Sugardaters – jak rozpocząć?

Znalazłeś/Znalazłaś już stronę Sugardaters.pl. Czytasz czym się zajmujemy, o czym i dla kogo jest ta strona oraz zapoznajesz się z regulaminem portalu. Dochodzisz do wniosku, że to portal dla Ciebie, że dzięki niemu znajdziesz czego szukasz. Postanawiasz założyć konto. Super! To już pierwszy krok, żeby zmienić w jakiś sposób swoje życie. Zastanawiasz się jednak  jak zbudować swój profil – jakie zdjęcia dodać i co o sobie napisać, by zainteresować innych i nawiązać owocne znajomości. Mamy dla Ciebie parę rad.

Zakładając konto na Sugardaters®, poprosimy Cię o parę informacji:

1.       Kim jesteś?

Sugar boy – to mężczyzna o mocnym charakterze, który jest niezależny, pewny siebie i wie czego chce od życia. Dba zarówno o swoje ciało jak i o umysł. Pragnie być w dojrzałej relacji, która zapewni mu stabilizację, w której może się rozwijać i spełniać. Sugar boy to towarzysz życia, który jest wspierający i wyrozumiały. Szuka partnerki, która dostarczy jej wrażeń i dzięki której spełni swoje marzenia.

Sugar daddy – to kulturalny mężczyzna odnoszący sukcesy, który pragnie rozpieszczać partnera lub partnerkę oraz pełnić rolę mentora. Sugar daddy szuka osoby, którą mógłby się zaopiekować, z którą może miło spędzać wolny czas i z która będzie mógł dzielić pasje i doświadczenie.

Sugar girl – to kobieta o mocnym charakterze, która jest niezależna, pewna siebie i wie czego chce od życia. Dba zarówno o swoje ciało jak i o umysł. Pragnie być w dojrzałej relacji, która zapewni jej stabilizację i bezpieczeństwo, w której może się rozwijać i spełniać. Sugar girl to towarzyszka życia, która jest wspierająca i wyrozumiała. Szuka partnera, który dostarczy jej wrażeń i dzięki któremu spełni swoje marzenia.

Sugar mama – to kobieta odnoszący sukcesy, który pragnie rozpieszczać partnera lub partnerkę oraz pełnić rolę mentorki. Sugar mama szuka osoby, którą mógłby się zaopiekować, z którą może miło spędzać wolny czas i z która będzie mogła dzielić pasje i doświadczenie.

2.       Kolejnym krokiem jest podanie e-maila. Sprawdź czy e-mail został wpisany prawidłowo, gdyż link aktywujący konto zostanie wysłany właśnie tam. Bez aktywacji, konto zostanie usunięte.

3.       Następnie podaj nick którym będziesz się posługiwać na portalu (do logowania i w celu identyfikacji Ciebie jako użytkownika portalu)

4.       Wybierz hasło.

Po naciśnięciu „kontynuuj” poprosimy Cię o potwierdzenie wyboru. Jeżeli wybrałeś/wybrałaś źle, naciśnij „Nie, wybierz ponownie”. Jeżeli wszystko się zgadza, wciśnij „Tak, racja” i podaj swoją datę urodzenia i miejsce zamieszkania.

Nadszedł czas na uzupełnienie profilu.

W zakładce „Twój profil” masz możliwość określenia kogo szukasz oraz jaka relacja Cię interesuje. Również tam możesz zobaczyć i edytować swoje podstawowe informacje, informacje o wyglądzie i stylu życia oraz opis swojej osoby.

Co napisać w „Opisz siebie i to czego szukasz”?
Naszych użytkowników interesuje jaką jesteś osobą. Warto umieścić tu informacje o tym czym się zajmujesz, jaki masz charakter i jak lubisz spędzać wolny czas. Dodaj, czego szukasz w partnerze, co możesz zaoferować i czego oczekujesz z relacji.  Jeżeli masz problem z pisaniem o sobie, zadaj sobie pytania:

„Co mógłby powiedzieć o mnie mój najlepszy przyjaciel?”
„Co powiedziałaby o mnie moja siostra/brat?”
„Czego brakowało mi w poprzednim związku, a czego chcę uniknąć w kolejnym?”

Kolejna zakładka: „Twoje zdjęcia” – warto przemyśleć ich wybór, ponieważ to one decydują, jakie pierwsze wrażenie zrobisz na danym użytkowniku. Zdjęcie profilowe musi pokazywać Twoją twarz, więc zadbaj, aby wyglądała ona ładnie. Makijaż, ładnie uczesane włosy i uśmiech to polecany zestaw dla kobiet. Dla mężczyzn – zwróćcie uwagę na zarost, fryzurę oraz obowiązkowy uśmiech (lecz unikajcie okularów przeciwsłonecznych, szalików na pół twarzy, masek itp.). Jeżeli robisz zdjęcie sylwetki, to niezależnie od płci wybierz ładne i schludne ubranie. Zapomnij o rozciągniętym podkoszulku i poplamionej piżamie. Na portalu SugarDaters® masz możliwość dodania większej ilości zdjęć, które będą traktowane jako prywatne (aby uzyskać do nich dostęp, wymagane jest pozwolenie użytkownika). Unikaj więc zdjęć grupowych, a jeśli już, to zadbaj o porządny retusz lub wytnij inne osoby (chroniąc jednocześnie ich tożsamość).

Twój profil jest gotowy do użycia! Szukaj partnerów, umawiaj się na słodkie randki i baw się przy tym wyśmienicie! To Twój czas i Twoje życie które pragniesz zmienić (lub lekko urozmaicić). Umawiając się, określ dokładnie na jakim typie znajomości Ci zależy – co jesteś w stanie zaoferować i czego oczekujesz. Pamiętaj, że relacja która nawiążesz musi być obopólnie korzystna. Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub sugestie – napisz do nas. Zespół SugarDaters® z chęcią Ci pomoże!