Czym jest SugarDating?

Czym jest SugarDating?

 

SugarDating jest związkiem zbudowanym na wzajemnej chemii i szacunku, gdzie każda strona wnosi coś do relacji. Często (ale nie zawsze) istnieje duża różnica wieku pomiędzy partnerami – sugar daddy i sugar baby, sugar mama i  toy boy, sugar daddy i toy boy oraz sugar mama i sugar baby.

Każda osoba ma swoje własne oczekiwania i pomysł jak chce, aby jego/jej związek wyglądał. Jednak w przypadku sugar datingu można dostrzec pewne tendencje. Zazwyczaj jedna strona przybiera bardziej hojną, opiekuńczą i wspierającą rolę. Sugar daddies i sugar mamas są tymi, którzy dzielą się swoimi środkami, doświadczeniem życiowym i zawodowym. Sugar babes i boy toys są tymi, którzy zazwyczaj wnoszą wdzięk i osobowość do relacji.

Sugar dating to przede wszystkim nabywanie nowych doświadczeń, otwieranie się na nieznane i życie pełne doświadczeń, których inaczej byśmy nie doznali. Nie chodzi tutaj o spotykanie się z kimś dla pieniędzy czy wyglądu, ale o dobre i przyjemne życie, gdzie budząc się każdego ranka czekasz na nową przygodę, będąc szczęśliwy ze swojego związku i osoby z którą jesteś.

W naszym serwisie wierzymy, że udany związek tworzy się na podstawie „wzajemnych korzyści”. Oznacza to, że obie strony muszą coś dawać od siebie. Relacja stanowi źródło zadowolenia i obustronnego spełnienia. SugarDaters, to miejsce w którym możesz stworzyć relację lub związek będąc szczerym na temat tego, czego oczekujesz i co możesz zaoferować. Taki właśnie jest SugarDating.

Niezależnie od tego czego szukasz – relacji lub związku, przyjaźni, miłości, towarzystwa czy wsparcia – mamy nadzieję że dzięki temu będziesz szczęśliwy. Pamiętaj jednak, że znalezienia partnera marzeń może trochę potrwać, dlatego próbuj, szukaj, nie zrażaj się i.. baw się dobrze!

Zanim rozpoczniesz, zastanów się kim jesteś, czego szukasz i co możesz zaoferować. W naszym serwisie możesz wybrać jedną z czterech postaci:

 

Toy boy – to mężczyzna o mocnym charakterze, który jest niezależny, pewny siebie i wie czego chce od życia. Dba zarówno o swoje ciało jak i o umysł. Pragnie być w dojrzałej relacji, która zapewni mu stabilizację, w której może się rozwijać i spełniać. Toy boy to towarzysz życia, który jest wspierający i wyrozumiały. Szuka partnerki, która dostarczy mu wrażeń i dzięki której spełni swoje marzenia.

Sugar daddy – to kulturalny mężczyzna odnoszący sukcesy, który pragnie rozpieszczać partnera lub partnerkę oraz pełnić rolę mentora. Sugar daddy szuka osoby, którą mógłby się zaopiekować, z którą może miło spędzać wolny czas i z która będzie mógł dzielić pasje i doświadczenie.

Sugar baby – to kobieta o mocnym charakterze, która jest niezależna, pewna siebie i wie czego chce od życia. Dba zarówno o swoje ciało jak i o umysł. Pragnie być w dojrzałej relacji, która zapewni jej stabilizację i bezpieczeństwo, w której może się rozwijać i spełniać. Sugar baby to towarzyszka życia, która jest wspierająca i wyrozumiała. Szuka partnera, który dostarczy jej wrażeń i dzięki któremu spełni swoje marzenia.

Sugar mama – to kobieta odnosząca sukcesy, która pragnie rozpieszczać partnera lub partnerkę oraz pełnić rolę mentorki. Sugar mama szuka osoby, którą mogłaby się zaopiekować, z którą może miło spędzać wolny czas i z którą będzie mogła dzielić pasje i doświadczenie.

 

Dołącz do SugarDaters za darmo!

 

Zaobserwuj nasz nowy profil na Instagramie i Facebooku, aby być z nami na bieżąco!